Trzeźwa Chrissy Teigen i elegancki John Legend zachwycają na rozdaniu Tony

2021-09-27 22:02 es

Rozdanie nagród Tony to kolejna ważna impreza w kalendarzu gwiazd. Po pandemicznej przerwie gwiazdy powoli wracają na czerwone dywany. Na rozdaniu nagród zjawili się także Chrissy Teigen i John Legend. Ależ oni piękni!

Chrissy Teigen i John Legend to jedna z najpiękniejszych par w show-biznesie. Przed pandemią zachwycali na wszelkich ściankach i galach. Jednak międzynarodowy kryzys związany z koronawirusem ukrócił imprezowanie w wielu krajach...

Jakby światowa pandemia nie była wystarczająco straszna, Chrissy Teigen i John Legend przeżyli osobisty koszmar. Celebrytka straciła ciążę.

O tych trudnych doświadczeniach opowiedziała w social mediach. Jednak i tam spotkał ją atak. Osoby, które w przeszłości Chrissy Teigen prześladowała w internecie, upomniały się o sprawiedliwość.

Po wszystkich tych trudnościach para zaczyna wracać do życia. A wyjście na rozdanie nagród Tony to świetna okazja!

ESKA XD #032 - PRZYSIĘGA, KOBIECE SAMOCHODY, LEWANDOWSKI, DRAKE

Chrissy Teigen i John Legend na rozdaniu Tony

John Legend to jeden z najbardziej utytułowanych artystów świata. Kilka lat temu dołączył do grona EGOT(osoby, które zdobyły Grammy, Oscara, Emmy oraz Tony Award).

Nie mogło go zabraknąć na tegorocznym rozdaniu Tony. Elegancki John Legend przybył w towarzystwie Chrissy Teigen. Celebrytka postawiła na efektowną, cekinową suknię o kształcie syreny.

I chociaż Tony to nagrody dla artystów, Chrissy Teigen też ma co świętować. Wczoraj poinformowała fanów, że jest trzeźwa od 70 dni!

Chrissy Teigen - jak dobrze ją znasz?

Pytanie 1 z 6
Jakie Chrissy Teigen ma korzenie?
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE