Chrissy Teigen i John Legend kontratakują. Michael Costello sfabrykował wiadomości?

2021-06-19 20:03 es
Chrissy Teigen
Autor: Rex Features/East News

Chrissy Teigen ma ostatnio poważny kryzys wizerunkowy. Gwiazda jest oskarżona o przemoc w sieci! Przez jej okrutne wpisy Michael Costello miał myśli samobójcze. Ujawnił to po tym, jak Courtney Stodden oskarżyła Chrissy Teigen o prześladowanie. Tym razem jednak gwiazda nie przeprosiła. Chrissy Teigen przekonuje, że opublikowane przez Costello wiadomości są fałszywe.

Chrissy Teigen ma za sobą wspaniałą karierę modelki. Od kilku lat znana jest przede wszystkim z zabawnych wpisów w social mediach. Teraz jednak okazuje się, że jej żarty nie zawsze wszystkich bawiły. Kilka tygodni temu głos zabrała Courtney Stodden. Dekadę temu miała 16 i wychodziła za 50-letniego Douga Hutchisona. Wówczas Chrissy Teigen publikowała wiele jadowitych wpisów. Stodden przyznała, że bardzo na nią wpłynęły.

Po tym, jak sprawa wyszła na światło dzienne, Chrissy Teigen przeprosiła w długim wpisie. Śladem Courtney Stodde poszedł Michael Costello. Twierdził, że Chrissy Teigen prześladowała go w internecie do takiego stopnia, że miał myśli samobójcze! Na dowód swoich słów opublikował screeny ich wiadomości.

Jednak tym razem przeprosin nie było. Chrissy Teigen przekonuje, że wiadomości są sfałszowane. Zapowiada walkę w sądzie!

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Chrissy Teigen nie prześladowała Michaela Costello?

Po poważnych oskarżeniach Michaela Costello głos zabrał mąż Chrissy Teigen:

Chrissy przeprosiła za swoje publiczne tweety, ale po jej przeprosinach pan Costello sfabrykował między nimi wymianę DM. Ta wymiana była wymyślona, ​​całkowicie fałszywa, nigdy nie miała miejsca.

Napisał na Twitterze.

Wkrótce Chrissy Teigen opublikowała własne oświadczenie. Michael Costello zamiast przeprosin dostanie wezwanie do sądu!

Michael, sprawiasz teraz rzeczywisty ból ludziom, którzy próbują się poprawić. Wystarczy. Albo to pójdzie dalej. Nie tutaj, ale w prawdziwym sądzie. I każdą monetę, którą wygramy, przekażę na organizację charytatywną zajmującą się zwalczaniem nękania, zmieniając ten gówniany show w pozytyw.

Napisała gwiazda w oświadczeniu, które zatytułowała: „Nie mam pojęcia, co robi ten pierdo*** Michael Costello”.

Komu wierzycie?

Gdzie mieszkają gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Gdzie mieszka Britney Spears?
NAJNOWSZE