Chrissy Teigen będzie walczyła o dobre imię! Pomoże jej w tym Oprah Winfrey?

2021-06-17 13:00 AM
Chrissy Teigen
Autor: EVGA, SCLA, SANC/Backgrid/East News

Nad Chrissy Teigen, która słynie z wielu zabawnych wpisów w sieci, zawisły ciemne chmury. Celebrytka została oskarżona o prześladowanie w sieci. Jakiś czas temu jej wpisy w social mediach wcale nie były takie zabawne jak są teraz...

Nad Chrissy Teigen zawisły ciemne chmury. Celebrytka została oskarżona przez modelkę Courtney Stodden o prześladowanie w sieci. Wszystko miało miejsce dekadę temu, 16-letnia wówczas Courtney, która wychodziła za mąż za 50-letniego Douga Hutchisona, musiała mierzyć się z serią bardzo przykrych komentarzy pod swoim adresem. Nadawcą wpisów była właśnie Chrissy Teigen.

Oskarżenia ze strony modelki to nie wszystko. Z podobną sytuacją zmagał się również projektant mody Michael Costello. Wpisy celebrytki miały doprowadzić go do myśli samobójczych.

Teraz Chrissy Teigen najwyraźniej zdała sobie sprawę z powagi sytuacji i zaczęła walczyć o dobre imię. Niestety jej tłumaczenia w social mediach mogą okazać się za małe, dlatego Teigen postanowiła wymyśleć coś lepszego!

Chrissy Teigen marzy o rozmowie z Oprah Winfrey

Tabloidy donoszą, że Chrissy Teigen ma nadzieję, że w walce o dobre imię pomoże jej Oprah Winfrey. Podobno celebrytka marzy, aby amerykańska prezenterka przeprowadziła z nią wywiad, w którym mogłaby opowiedzieć swoją wersję wydarzeń i przy okazji przeprosić.

Chrissy rozmawia z Oprah o przeprowadzeniu wywiadu w stylu Meghan Markle i móc powiedzieć prawdę. Chrissy jest wojowniczką i wierzy, że nie ma bałaganu, z którego nie da się wydostać!

– podało źródło.

Póki co nie wiadomo, jak na pomysł Chrissy zareagowała Oprah Winfrey. Niektórzy są niemal pewni, że jeśli dojdzie do wywiadu to Teigen będzie miała duże szanse na to, że społeczność jej wybaczy, pytanie tylko, czy wybaczą też jej ofiary…  

Myślicie, że Oprah Winfrey zgodzi się na wywiad?

Kim są ludzie EKIPY [FRIZ, WERSOW, TROMBA, MINI MAJK] | ESKA XD - Hotplota #25
NAJNOWSZE