Chrissy Teigen hejtowała ludzi w sieci! Michael Costello miał myśli samobójcze

2021-06-15 14:00 kp
Michael Costello, Chrissy Teigen
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER; face to face/FaceToFace/REPORTER

Na wizerunku Chrissy Teigen pojawiła się ostatnio bardzo poważna rysa. Żona Johna Legenda jest ulubienicą Amerykanów, która słynie z ciętego języka, szczerości i ponadprzeciętnej urody. Tymczasem gwiazda została przez kolejną osobę oskarżona o hejt w sieci - a nienawistne komentarze tak znanej celebrytki naprawdę mogą zniszczyć życie. Michael Costello twierdzi, że miał myśli samobójcze!

Chrissy Teigen to od dawna jedna z najbardziej aktywnych w sieci gwiazd. Celebrytka bez ogródek wyraża swoje zdanie na najróżniejsze tematy, o czym boleśnie przekonał się Donald Trump, któremu modelka skrupulatnie i w ostrych słowach wytykała na Twitterze wszystkie błędy i porażki. Fani kochają ją jednak również za to, że potrafi szczerze mówić o bolesnych momentach swojego życia - tak było w ubiegłym roku, gdy żona Johna Legenda poroniła.

Od dawna wydaje się więc, że Chrissy Teigen to celebrytka idealna. Tym bardziej ostatnie oskarżenia wobec niej odbiły się szerokim echem w mediach. Przypomnijmy, że modelka została oskarżona przez Courtney Stodden o prześladowanie w sieci. Gdy dekadę temu 16-letnia Courtney wychodziła za mąż za 50-letniego Douga Hutchisona, Chrissy Teigen nie zostawiła na niej suchej nitki. Celebrytka przyznała, że Chrissy życzyła jej nawet śmierci.

>> Chrissy Teigen PRZEŚLADOWAŁA 16-letnią Courtney Stodden!? Przeprasza dopiero po dekadzie

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Chrissy Teigen specjalistką od hejtu w sieci?

Po Courtney Stodden głos w podobnej sprawie zabrał gwiazdor show Project Runaway, Michael Costello. Projektant w długim poście na Instagramie opowiedział, jak w 2014 roku mierzył się z hejterskimi komentarzami od Chrissy Teigen, które miały doprowadzić go nawet do myśli samobójczych.

Od 7 lat żyję z głęboką, nie zagojoną traumą

- napisał Costello.

Projektant przypomniał sytuację, kiedy to bazując na - jak się później okazało - przerobionym w sieci, jego rzekomym komentarzu - Chrissy Teigen ostro hejtowała go w sieci za rasizm. Modelka miała oświadczyć mu, że "jego kariera jest skończona, a wszystkie drzwi będą zamknięte". Co więcej, Chrissy i jej stylistka Monica Rose:

robiły wszystko, aby grozić ludziom i markom, aby nie współpracowali ze mną w jakiejkolwiek formie lub formie kojarzonej ze mną. Za każdym razem, gdy błagałem Chrissy Teigen lub Monikę Rose, aby sprawdziły całą historię, zanim uwierzą w fałszywą narrację, którą rzucił na mnie były niezadowolony pracownik, nie zwracały na mnie uwagi.

- czytamy.

Na dowód swoich słów Michael Costello zamieścił we wpisie screeny wiadomości, jakie otrzymał od Chrissy Teigen. Jedna z nich brzmiała:

Rasiści tacy jak ty zasługują na to, aby cierpieć i umrzeć. Równie dobrze możesz nie żyć. Twoja kariera jest skończona, przyglądaj się.

Sama Chrissy Teigen na razie w żaden sposób nie odniosła się do postu Michaela Costello. Wygląda jednak na to, że modelka bardzo ostro formułowała swoje zdanie, które najwyraźniej w tym przypadku okazało się błędne. Projektant przyznał, że z powodu jej działań nie widzi sensu swojego życia i nigdy nie będzie czuł się dobrze.

NAJNOWSZE