Chris Hemsworth uczy dzieci MEDYTACJI! To jego sposób na stres

2020-04-06 12:07 AM
Chris Hemsworth
Autor: SplashNews.com/East News

Czas pandemii jest trudnym czasem dla wszystkich ludzi. By umilić czas swoim fanom wiele znanych osób szykuje dla nich niespodzianki w postaci np. koncertów online. Oprócz tego dzielą się różnymi pomysłami, jak przetrwać kwarantannę. Można powiedzieć, że w tym czasie wszyscy są równi. Do tych osób dołączył brat Liama Hemswortha, Chris, który zdradził jak radzi sobie ze stresem i co robi by on i jego dzieci jak najmniej odczuły obecną sytuację na świecie.

Chris Hemsworth już wcześniej ogłosił, że wszystkim tym, którzy mają problem by w czasie kwarantanny zadbać o kondycję fizyczną oferuje specjalną apkę na której pokazuje jak prawidłowo ćwiczyć. Mało tego treningi były darmowe! Teraz Chris nadal wspiera fanów ale tym razem opowiada jak poradzić sobie ze stresem i jak sprawić, że rodzina w tym dzieci mniej odczuły kryzys zdrowotny. Sposobem aktora jest nic innego jak medytacja, której podczas kwarantanny uczy swoje dzieci!

„Dzieci jak wiecie mają lęk i stres, wszystko to, podobnie jak my. Prawdopodobnie odczuwają to bardziej, ponieważ nie rozumieją tego a nam trudno jest to wytłumaczyć. Ale te medytacje z przewodnikiem jak zasugerował mi mój przyjaciel są naprawdę korzystne”. – mówił Chris.

Oprócz tego aktor zapewnił, że opowie o medytacji dla dzieci, podobnie jak opowiadał i prowadził trening!

Kinowe hity, które trafią do internetu. Te filmy musisz obejrzeć! #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE