Chris Hemsworth chce być Twoim trenerem fitness - i to ZA DARMO! #zostańwdomu

2020-03-25 17:40 mw
Chris Hemsworth
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Pandemia koronawirusa sprawiła, że miliony ludzi na całym świecie zostały praktycznie uwięzione we własnych domach.Obok wielu poważnych problemów, które wynikają z przymusowej kwarantanny, pojawiają się także inne - teoretycznie mniej dotkliwe, ale dla wielu osób bardzo uciążliwe. Jak podczas kwarantanny dbać o kondycję fizyczną i właściwą formę? Ex szwagier Miley Cyrus proponuje pomoc - i to całkiem za darmo!

Chris Hemsworth, czyli brat Liama Hemswortha, byłego męża Miley Cyrus, zaoferował darmową pomoc wszystkim, którzy podczas kwarantanny chcieliby jak najlepiej utrzymać kondycję fizyczną.

Hollywoodzki gwiazdor właśnie ogłosił, że oferuje wszystkim 6 tygodni darmowego dostępu do apki ze swoim specjalnym programem treningowym!

ZAMKNIĘTY W DOMU? TRENUJ Z CHRISEM HEMSWORTHEM!

Aplikacja Chrisa Hemswortha to nie tylko propozycje ćwiczeń, ale także porady na temat diety, zdrowia i codziennych nawyków - czyli pełen zestaw instrukcji, jak dbać o kondycję i zdrowie - niezwykle cennych zwłaszcza teraz, kiedy dla wielu z nas wyjście z domu stało się po prostu niemożliwe.

W tej chwili na świecie jest dużo strachu, niepokoju i niepewności. Prawdopodobnie utkęliście w domu, więc chciałem dać wszystkim bezpłatny dostęp do mojej aplikacji fitness przez najbliższych sześć tygodni

- zachęca 36-letni aktor na swoim Instagramie.

Apkę Chrisa znajdziecie pod tym adresem.

Skorzystacie? :) Może warto spróbować, żeby po kwarantannie choć trochę przypominać Chrisa Hemswortha… XD

NAJNOWSZE