Krzysztof Cugowski

i

Autor: WBF

Christopher Cugowski w Bridgertonach. Poznaliście syna Krzysztofa Cugowskiego na ekranie?

2021-03-27 8:07

Serial Bridgertonowie ma znacznie więcej tajemnic niż mogliśmy przypuszczać. Kto by pomyślał bowiem, że w produkcji wystąpił Polak, a co więcej - nie byle kto, bo syn samego Krzysztofa Cugowskiego. Krzysztof Cugowski Junior postanowił iść w nieco inne ślady niż słynny ojciec i dwóch jego braci i został aktorem. Jak widać - z sukcesami!

Krzysztof Cugowski przez lata kariery stał się jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych głosów polskiej sceny muzycznej, ale udało mu się coś jeszcze - stworzył prawdziwy muzyczny klan. Jego synowie Wojciech i Piotr również na dobre zadomowili się w branży muzycznej i z powodzeniem biorą udziały w kolejnych projektach. Krzysztof Cugowski ma jeszcze jednego syna, o którym dotąd nie wiedzieliśmy zbyt wiele. A okazuje się, że ma się czym chwalić!

Krzysztof Cugowski Junior postanowił wyłamać się z rodzinnego trendu i zamiast kariery muzycznej wybrał aktorską. 22-letni aktor studiuje na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu w Winchester i ma na swoim koncie pierwsze sukcesy. Okazuje się, że Chris Cugowski - bo tak przedstawia się na co dzień - zagrał w największym ostatnim hicie Netflixa, czyli Bridgertonach.

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Mój syn ma kontrakt do lutego na jeden sezon. Nie gra tam głównej roli, ale ma rolę mówioną i nie stoi tylko z halabardą

- pisał.

A może udało Wam się wypatrzeć Chrisa Cugowskiego w Bridgertonach?

Christopher Cugowski w Bridgertonach

Zdjęcia z Bridgertonów syn Krzysztofa Cugowskiego pokazywał na swoim Instagramie. Młody aktor wprawdzie nie dostał dużej roli i nie został nawet wymieniony w obsadzie, jednak na początku kariery takie doświadczenie jest bezcenne. Rolę Chrisa Cugowskiego potwierdzał też wiele miesięcy temu jego słynny ojciec, co przypomniał ostatnio Telemagazyn.

- mówił żartobliwie muzyk.

Sam Christopher Cugowski pochwalił się rolą w Bridgertonach na Instagramie już kilka miesięcy temu. Dopiero teraz jednak o młodym aktorze zrobiło się głośno.

Trochę to trwało, ale w końcu mogę podzielić się prawdziwym powodem, dla którego kołysałem bokobrodami przez kilka miesięcy wstecz ?

Sprawdź #bridgerton w serwisie Netflix, a możesz zobaczyć znajomą twarz ?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE