Krzysztof Cugowski

i

Autor: WBF

Christopher Cugowski w Bridgertonach. Poznaliście syna Krzysztofa Cugowskiego na ekranie?

2021-03-27 8:07

Serial Bridgertonowie ma znacznie więcej tajemnic niż mogliśmy przypuszczać. Kto by pomyślał bowiem, że w produkcji wystąpił Polak, a co więcej - nie byle kto, bo syn samego Krzysztofa Cugowskiego. Krzysztof Cugowski Junior postanowił iść w nieco inne ślady niż słynny ojciec i dwóch jego braci i został aktorem. Jak widać - z sukcesami!

Krzysztof Cugowski przez lata kariery stał się jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych głosów polskiej sceny muzycznej, ale udało mu się coś jeszcze - stworzył prawdziwy muzyczny klan. Jego synowie Wojciech i Piotr również na dobre zadomowili się w branży muzycznej i z powodzeniem biorą udziały w kolejnych projektach. Krzysztof Cugowski ma jeszcze jednego syna, o którym dotąd nie wiedzieliśmy zbyt wiele. A okazuje się, że ma się czym chwalić!

Krzysztof Cugowski Junior postanowił wyłamać się z rodzinnego trendu i zamiast kariery muzycznej wybrał aktorską. 22-letni aktor studiuje na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu w Winchester i ma na swoim koncie pierwsze sukcesy. Okazuje się, że Chris Cugowski - bo tak przedstawia się na co dzień - zagrał w największym ostatnim hicie Netflixa, czyli Bridgertonach.

Eska XD #019 - życie jak w serialu

- pisał.

Christopher Cugowski w Bridgertonach

Zdjęcia z Bridgertonów syn Krzysztofa Cugowskiego pokazywał na swoim Instagramie. Młody aktor wprawdzie nie dostał dużej roli i nie został nawet wymieniony w obsadzie, jednak na początku kariery takie doświadczenie jest bezcenne. Rolę Chrisa Cugowskiego potwierdzał też wiele miesięcy temu jego słynny ojciec, co przypomniał ostatnio Telemagazyn.

Mój syn ma kontrakt do lutego na jeden sezon. Nie gra tam głównej roli, ale ma rolę mówioną i nie stoi tylko z halabardą

- mówił żartobliwie muzyk.

Sam Christopher Cugowski pochwalił się rolą w Bridgertonach na Instagramie już kilka miesięcy temu. Dopiero teraz jednak o młodym aktorze zrobiło się głośno.

Trochę to trwało, ale w końcu mogę podzielić się prawdziwym powodem, dla którego kołysałem bokobrodami przez kilka miesięcy wstecz ?

Sprawdź #bridgerton w serwisie Netflix, a możesz zobaczyć znajomą twarz ?

A może udało Wam się wypatrzeć Chrisa Cugowskiego w Bridgertonach?