Chadwick Boseman zmarł na raka. Przed śmiercią pamiętał, by zabezpieczyć rodzinę

2020-10-16 21:08 es
Chadwick Boseman i Taylor Simone Ledward
Autor: KEVORK DJANSEZIAN/Getty AFP/East News

4 lata temu Chadwick Boseman dowiedział się, że ma raka okrężnicy. Chociaż wiedział, że umiera, nie zostawił po sobie testamentu. Teraz dowiadujemy się, że aktor zdążył przed śmiercią zabezpieczyć finansowo swoją żonę i dzieci.

Chadwick Boseman był uwielbiany przez fanów za swoją rolę Czarnej Pantery w kolejnych produkcjach Marvela. Mimo sławy i pieniędzy aktor walczył z rakiem. W 2016 roku zdiagnozowano u niego nowotwór okrężnicy. Przez cztery lata Chadwick Boseman walczył z chorobą. I chociaż wszyscy trzymali za niego mocno kciuki, przegrał.

Niestety Chadwick Boseman zmarł 28 sierpnia 2020 roku. Dowiedzieliśmy się, że zanim odszedł, zabezpieczył swoją żonę i dzieci.

Nie ulega wątpliwości, że Chadwick Boseman od 2016 roku wiedział, że umrze. Nie mniej, wszystkich bardzo to zaskoczyło. Zagraniczne media ujawniły, że aktor nie zostawił po sobie testamentu. Jednak zdążył zabezpieczyć najbliższych w inny sposób.

ESKA XD #006

Chadwick Boseman i Taylor Simone Ledward spotykali się od 2015 roku. Po czterech latach randkowania się zaręczyli. Para wzięła ślub niedługo przed jego aktora. Nie wykluczone, że w ten sposób Chadwick Boseman chciał upewnić się, że jego rodzinie niczego nie zabraknie.

TZM donosi, że Taylor Simone Ledward złożyła dokumenty spadkowe. Zgodnie z prawem jako żona zmarłego, dziedziczy jego dobytek. Żona Chadwicka Bosemana dostanie prawie milion dolarów. Jednak nie jest to prawdziwe odzwierciedlenie bogactwa i sukcesu aktora. Najprawdopodobniej większość jego aktywów znajduje się w oddzielnych prywatnych funduszach.

NAJNOWSZE