Johnny Depp i Amber Heard szykują się do kolejnej rozprawy. Sia już wie, kto jest ofiarą

2020-10-16 18:03 es
Johnny Depp, Amber Heard
Autor: Rex Features/East News

To, że Johnny Depp i Amber Heard rozstają się w gniewie to mało powiedziane. Poza sprawą rozwodową jest jeszcze kilka rozpraw. Na przykład o zniesławienie. W tle jest też przemoc domowa. Wbrew pierwszym oskarżeniom, to nie koniecznie Amber Heard jest ofiarą... Głos w tej sprawie zabrała Sia.

Johnny Depp i Amber Heard rozstają się w atmosferze dalekiej od pokojowej. Para nie tylko ma przed sobą rozprawy rozwodowe, ale także kilka innych. Padły oskarżenia o przemoc domową, czy zniesławienie. Na początku wszystko było jasne. To Johnny Depp stosował przemoc wobec Amber Heard. Jednak w czasie procesu na jaw wyszły zupełnie nowe dowody i wygląda na to, że było dokładnie na odwrót.

Rozwód Johnny'ego Deppa i Amber Heard wzbudza dużo emocji. Teraz głos zabrała Sia.

ESKA XD #006

Sia wspiera Johnny'ego Deppa

Rozstanie tej pary wzbudza ogromne emocji i podzieliło gwiazdy. Ważni celebyci zajęli miejsce po jednej ze stron. I tak a przykład Elon Musk wspiera swoją ex dziewczynę, Amber Heard.

Z twittera dowiadujemy się, że Johnny Depp ma po swojej stronie Się.

Właśnie pokazuję moje publiczne poparcie dla Johnny'ego Deppa. Oczywiście, chciałbym, żeby się oczyścił i skończył z biżuterią, ale po przesłuchaniu tych taśm wiadomo wyraźnie kto jest ofiarą.

Napisała Sia.

Piosenkarka prawdopodobnie odnosił się do nagrań z 2015 roku, kiedy Amber Heard przyznała się do uderzenia Johnny'ego Deppa.

Ilu followersów mają gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile mniej więcej osób obserwuję konto Ariany Grande?
NAJNOWSZE