Max Ehrich leczy złamane serce piosenką. "Afraid" jest o jego uczuciach do Demi Lovato?

2020-10-16 20:03 es
Demi Lovato i Max Ehrich
Autor: PORJ/Backgrid/East News

Kilka tygodni temu Demi Lovato i Max Ehrich się rozstali. Od tamtej pory aktor cieszy się większą popularnością niż kiedykolwiek wcześniej. Teraz wzbudził jeszcze większe zainteresowanie. Były chłopak Demi Lovato wydał singiel! Domyślacie się, o czym jest Afraid?

Odkąd Demi Lovato i Max Ehrich się rozstali, minęło już kilka tygodni. Chociaż wyglądali na parę idealną, zerwali zaręczyny. Wcześniej przez kilka miesięcy uchodzili za najsłodszą parę instagrama! Najwyraźniej jednak coś bardzo między nimi nie grało.

Rozstanie to poniekąd początek nowego życia. Wygląda na to, że Max Ehrich wziął to sobie mocno do serca. Aktor właśnie został wokalistą!

Max Ehrich wydał romantyczny singiel

Złamane serce często jest wspaniałą inspiracją. To właśnie dzięki cierpieniu mamy mnóstwo wspaniałych kawałków! Max Ehrich nagrał właśnie kolejny. Piosenka nazywa się Afraid.

ESKA XD #006

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Po rozstaniu z Demi Lovato Max Ehrich postanowił skupić się na muzyce. To nie znaczy, że zapomniał już o byłej narzeczonej...

Boję się Cię kochać, kocham Cię

Boję się dać z siebie wszystko

Boję się Cię kochać, kochać Cię

I kocham Cię całym sercem

Śpiewa w nowym kawałku były chłopak Demi Lovato.

Max Ehrich opowiedział w wywiadzie, że muzyka pomaga mu odnaleźć spokój w tym trudnym czasie.

Mam nadzieję, że„ Afraid ”pomoże ludziom pozwolić sobie na bezbronność. Mówi o wszystkich emocjach, przez które przechodziłem w tamtym czasie. Prostota fortepianu całkowicie mnie uspokaja. Ta piosenka to możliwość uwolnienia uczuć.

Mówił Max Ehrich.

Myślicie, że Demi Lovato już słuchała Afraid?

NAJNOWSZE