Cha In Ha z zespołu Surprise U nie żyje! Kolejna zmarła gwiazda K-Pop w krótkim czasie!

2019-12-03 14:50 nk
Cha In Ha
Autor: www.instagram.com/surprisinglyu

O tym, że niesamowita popularność w ostatnich latach młodych gwiazd z Korei Południowej ma swoją czarną stronę, pisaliśmy Wam niedawno. W ciągu zaledwie kilku tygodni samobójstwo popełniły dwie piosenkarki K-Pop, Sulli i Goo Hara. Teraz świat obiegła kolejna tragiczna informacja - z życiem pożegnał się 27-letni aktor z grupy Surprise U, Cha In Ha.

Jak pisaliśmy Wam niedawno, sukces gwiazd K-pop ma swoją ciemną stronę. Za bardzo wczesnymi karierami południowokoreańskich artystów stoją często przestępcy. Stąd liczne seks skandale z udziałem producentów i wykonawców K-pop, o których od wielu miesięcy rozpisują się media na całym świecie, a także problemy z hazardem i narkotykami wśró młodych muzyków.

Donosiliśmy Wam niedawno o samobójczej śmierci koreańskiej wokalistki Sulli. Zaledwie 6 tygodni później świat obiegła kolejna smutna wiadomość. W Seulu znaleziono ciało jej przyjaciółki, wokalistki zespołu Kara, Goo Hara. Młoda kobieta najprawdopodobniej także sama odebrała sobie życie, o czym miał świadczyć jej pożegnalny wpis na Instagramie.

Cha In Ha nie żyje. Co się stało?

We wtorek, 3 grudnia 2019, w Korei doszło do kolejnej tragedii z udziałem gwiazdy K-Pop. Cha In Ha został znaleziony martwy.

27-letni Cha In Ha był członkiem koreańskiej grupy aktorskiej, Surprise U. Zadebiutował w 2017 roku w filmie krótkometrażowym You, Deep Inside of Me i szybko stał się ulubieńcem młodych kobiet.

O śmierci Cha In Ha poinformowała agencja artystyczna Fantagio, która apeluje o uszanowanie prywatności rodziny aktora w tym trudnym czasie i powstrzymanie się od spekulacji. Na razie nie są znane szczegółowe ustalenia policji w tej sprawie. 

NAJNOWSZE