Celine Dion głodzi się, by być szczupła? TE DONIESIENIA są przerażające! Co na to gwiazda?

2021-02-28 14:00 RD
Celine Dion
Autor: Jose Perez / SplashNews.com/East News Celine Dion

Chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, że Celine Dion jest jedną z najpopularniejszych, najbardziej utalentowanych i najpiękniejszych piosenkarek na świecie. Amerykańscy dziennikarze donoszą, że gwiazda - momentami przesadnie - dba o swój wygląd. Podobno je jak wróbelek… Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Celine Dion jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek na świecie. Chyba nikt nie ma co do wątpliwości, że jest ona właścicielką jednego z najpiękniejszych głosów na świecie. Jej hity do dzisiaj są grane przez stacje radiowe. Są również mega popularne w serwisach stremingowych. W życiu prywatnym gwiazda jakiś czas temu przeżyła bardzo dużo. W styczniu gwiazda obchodziła piątą rocznicę śmierci jej męża, Rene Angelila, który zmarł na raka gardła. Miał on 74 lata. Nie trudno oprzeć się jednak wrażeniu, że Celine oswoiła się z całą sytuacją. 

Tymczasem amerykańscy dziennikarze donoszą, że gwiazda intensywnie przygotowuje się do Courage World Tour. Ta została przełożona w ubiegłym roku. Oczywiście ze względu na światową pandemię koronawirusa. Prace nad trasą miały rozpocząć się w marcu. 

Te gwiazdy siedziały w więzieniu | ESKA XD - Hotplota #17

Celine Dion się głodzi? Współpracownicy zaniepokojeni! 

Celine Dion jest profesjonalistką i perfekcjonistką zarazem. Nic więc dziwnego, że chce wyglądać bardzo dobrze. Informatorzy amerykańskich tabloidów donoszą jednak, że gwiazda tak ostro ćwiczy i mało je, że “pcha się w niebezpieczną strefę”. 

Jej dieta jest okropna. Zjada niewiele więcej niż kilka kawałków owoców i kilka krakersów, aby przetrwać dzień

mówi osoba z otoczenia artystki i dodaje, że trenuje ona siedem dni w tygodniu. Mają to być zajęcia z baletu, aby zachować zgrabną sylwetkę. 

Do tych rewelacji odniosła się sama artystka, która w jednym z wywiadów wyznała, że jej dieta jest zbilansowana, stworzona we współpracy z dietetykami. Jednocześnie przyznała, że dużo ćwiczy, ale jej szczupła sylwetka ma związek z “dobrymi genami”. 

NAJNOWSZE