Bella Hadid

i

Autor: AP/Associated Press/East News

Tak Bella Hadid żyje z chorobą autoimmunologiczną. "Zawsze znajduje czas na kroplówkę"

2021-02-26 22:02

Wydawać by się mogło, że Bella Hadid wiedzie bajkowe życie. Interesująca praca, fantastyczny wygląd, podróże. Wszystko super! Jednak najczęściej ważne rzeczy nie są widoczne od razu. Gwiazda walczy z kilkoma chorobami autoimmunologicznymi. A to znaczy, że kroplówki są stałym elementem w jej grafiku. Właśnie pokazała zdjęcia.

Patrząc wyłącznie na Instagram, można łatwo dojść do wniosku, że Bella Hadid ma cudowne życie. Doskonale płatna i ekscytująca praca, podróże, piękny dom, podróże, sławni przyjaciele. Bajka! Jednak nie wszystko widać na pierwszy rzut oka.

Bella Hadid postanowiła wpuścić nieco normalności na Instagram. W jej przypadku oznacza to regularne kroplówki. Modelka bowiem przewlekle choruje.

Bella Hadid o swoich chorobach

Chorobę nie zawsze widać od razu. Tak jest w tym wypadku. Bella Hadid podzieliła się z fanami zdjęciem z podawania kroplówki.

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Życie z kilkoma przewlekłymi chorobami autoimmunologicznymi = zawsze znajduję czas na moje kroplówki.

Z jakiego stanu pochodzą gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Z jakiego stanu pochodzi ?Taylor Swift

Napisała Bella Hadid.

Na zdjęciu widać, jak modelka jest podłączona do przeróżnych rurek.

Modelka powiedziała, że ​​objawy, których doświadczyła podczas walki o zdrowie to na przykład nieregularne bicie serca, zaburzenia nastroju, bóle stawów, poty, nudności, trudności z oddychaniem i ćwiczeniami, bezsenność, bóle głowy, mgła mózgowa, niepokój i dezorientacja.

Podczas rozmowy z Evening Standard w 2015 roku Bella Hadid wspomniała, jak kiedyś nagle zapomniała, jak jechać do Santa Monica z Malibu, gdzie mieszka. Później w ogóle nie mogła prowadzić. Modelka musiała także sprzedać swojego konia, ponieważ nie była w stanie o niego zadbać.