Joanna Krupa nie może schudnąć po ciąży! Ile jeszcze chce zrzucić?

2020-01-25 10:19 DR
Joanna Krupa
Autor: THEREALSPW / SplashNews.com/East News Joanna Krupa. Nie wszystkie świąteczne wspomnienia gwiazdy są miłe. Najgorzej wspomina prezent od byłego chłopaka, którym była walizka. Krótko potem zerwał z nią. Wtedy modelka zrozumiała, że prezent był zapowiedzią nadchodzącego rozstania. Zamiast radości skończyło się więc złamanym sercem.

O ciąży Joanny Krupy rozpisywały się media zarówno w Polsce jak i w Stanach Zjednoczonych. Modelka urodziła córeczkę i jest szczęśliwą mamą. Okazuje się jednak, że nawet znana na całym świecie blond piękność zderzyła się z rzeczywistością. A chodzi oczywiście o dodatkowe „pociążowe” kilogramy, których Dżoana nie może zrzucić. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Joanna Krupa jest jedną z najpopularniejszych modelek w Polsce i w Stanach Zjednoczonych. W naszym kraju popularność dał jej udział w programie Top Model, w którym gwiazda ocenia osoby próbujące rozpocząć swoją karierę w branży modowej. Serca widzów Dżoana podbiła przede wszystkim swoim językiem polskim z ewidentnym amerykańskim akcentem. Później kariera rozpędziła się na całego. Media w Polsce opisywały każdą miłosną historię Joanny. Gdy już znalazła swojego partnera i zaszła z nim w ciążę, pisano tylko o tym.

Po narodzinach dziecka (w listopadzie 2019 roku) rozpisywano się tylko o tym. A teraz? Teraz Joanna Krupa narzeka, że nie może schudnąć po ciąży. To problem wielu kobiet, które niedawno zostały mamami. Gdy Dżoana zaszła w ciążę, przytyła około 16 kilogramów. Część z nich już zrzuciła.

To już 11 tygodni od kiedy moja malutka dziewczynka jest ze mną i teraz jest czas, żeby znaleźć motywację, aby moja pupa wróciła do dawnych kształtów. Zgubić ostatnie 7 kilogramów jest trudniej niż myślałam

wyznała Joanna na Instagramie.

Widzicie, że Joanna ma do zrzucenia – jej zdaniem – zbędne kilogramy?

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE