Justin Bieber w Carpool Karaoke. Ale wpadka! Fani ujawnili wielką ściemę [WIDEO]

2020-01-24 12:50 mw
Justin Bieber w Carpool Karaoke
Autor: instagram.com / zolihonig

Justin Bieber ponownie wystąpił w Carpool Karaoke. Piosenkarz po 4 latach znów wsiadł do rozśpiewanego auta, które prowadzi znany i lubiany dziennikarz James Corden. No właśnie - tylko czy na pewno je PROWADZI? Okazuje się, że Carpool Karaoke to ściema. W rzeczywistości auto Cordena podczepione jest do wózka, a James tylko udaje, że nim kieruje... Zobaczcie sami!

Lubicie Carpool Karaoke? Show Jamesa Cordena jest chyba jedną z najciekawszych obecnie form przeprowadzania wywiadów z artystami. Podobnego zdania są miliony widzów, które każdorazowo wbijają łapki w górę pod kolejnymi filmikami z serii #CarpoolKaraoke. James Corden to lubiany, zabawny facet, który na dużym ludzie potrafi dotrzeć nawet do najbardziej markotnego piosenkarza.

Niestety okazuje się, że i ten program nie jest pozbawiony ściem. Fani odkryli właśnie chyba największą tajemnicę Carpool Karaoke. Przypadkowi widzowie wypatrzyli samochód Cordena podczas nagrywania odcinka z Justinem Bieberem. Jakież było ich zdziwienie, kiedy zauważyli, że James Corden wcale nie prowadzi auta! Samochód Carpool Karaoke jest umieszczony na specjalnym wózku i podczepiony do lawety!

WIELKA ŚCIEMA W CARPOOL KARAOKE

Filmik ukazujący kulisy odcinka Carpool Karaoke z Justinem Bieberem to jeden z najnowszych hitów Twittera i Instagrama.

Nagrane przez fanów na ulicach Los Angeles wideo pokazuje auto, w którym faktycznie widzimy Justina Biebera na miejscu pasażera oraz Jamesa Cordena za kółkiem. Tyle, że ten ostatni tylko udaje, że prowadzi samochód :)

Zobaczyłem Jamesa Cordena i Justina Biebera nagrywających Carpool Karaoke. Oto dlaczego mam problemy z zaufaniem - on wcale nie prowadzi!

- komentuje autor posta z filmikiem.

Część fanów programu jest w szoku, a część odpowiada w komentarzach, że to przecież nic dziwnego - widocznie producenci uznali, że ze względów bezpieczeństwa lepiej nie testować podzielności uwagi Cordena. Przypomnijmy, że James jest Brytyjczykiem, a więc uczył się jazdy autem w ruchu lewostronnym.

Nam najbardziej podoba się komentarz, w którym jeden z fanów przerabia nazwę programu na... CAR-PULL KARAOKE 😂

JUSTIN BIEBER W CARPOOL KARAOKE

Czy James Corden zawsze udawał, że prowadzi auto? Być może trzeba o to zapytać Justina Biebera. Kanadyjczyk miał już okazję przejechać się samochodem Carpool Karaoke.

Było to 4 lata temu. Pamiętacie tamten odcinek? Wygląda na to, że wtedy Corden naprawdę kierował autem...

NAJNOWSZE