Caroline Derpienski

i

Autor: AKPA Caroline Derpienski złożyła zapowiadany pozew

wstrząsające!

Caroline Derpienski była przetrzymywana! Wstrząsające informacje od celebrytki

2024-03-19 15:33

Caroline Derpienski słynie ze swoich kontrowersji, ale tym razem poinformowała na swoim Instagramie o czymś przerażającym. Celebrytka miała być przetrzymywana i miała błagać o pomoc.

Wstrząsające informacje ujrzały światło dzienne za pomocą Instagrama Caroline Derpienski. Poinformowała swoich fanów, że wybiera się na terapię i do lekarza, ale nie jest to stricte prywatna sprawa, a bardziej zawodowa. Okazało się, że ktoś miał pozbawić ją wolności, a ona sama błagała o wypuszczenie, przez co nabawiła się traumy.

Caroline Derpienski zszokowała fanów. Pokazała się bez doczepów i filtrów! "Trzeba wykorzystywać młodość"

Caroline Derpienski błagała o wypuszczenie

„Już pierwszy dzień pracy na kontynencie X wywarł na mnie traume i błagałam o wypuszczenie mnie i powrót a byłam przetrzymywana. (…) Moja wolna wola i prawa człowieka były nie respektowane i nie przestrzegane” - poinformowała na swoim Instagramie Caroline Derpienski. Celebrytka poinformowała, że cierpi na dotkliwe ataki paniki przez to, co się wydarzyło. W związku z tym, wybiera się do lekarza i terapeuty. „Podniosę się z tego, jestem silna ale to co przeszłam ostatnio to nie życzę nikomu” - przekazała Caroline. „Dziękuję za dbanie o obywatelkę USA. Dziekuje za interwencje. Dziękuje za pomoc. Gdyby nie to to dalej by mnie nie chcieliby wypuścić” - dodała na koniec. Co tak naprawdę wydarzyło się w życiu Caroline? Fani i internauci z pewnością się tego niedługo dowiedzą. Trzeba przyznać, że jej wpis na Instagramie jest bardzo niepokojący.

Caroline Derpieński cierpi na trypofobię. Niesamowite, że można się tego bać

Caroline

i

Autor: Instagram - @carolinederpienski
caroline

i

Autor: Instagram - @carolinederpienski
caroline

i

Autor: Instagram - @carolinederpienski
caroline

i

Autor: Instagram - @carolinederpienski
caroline

i

Autor: Instagram - @carolinederpienski

Karolina Derpieńska - Caroline Derpienski - wdarła się szturmem do polskiego show-biznesu jako „Dolarsowa Królowa”. Jest obecnie jedną z najbardziej kontrowersyjnych celebrytek. Derpieńska rozwija swoja karierę w modellingu. Ostatnio pochwaliła się zakupem auta Rolls Royce Wraith, który na bocznych drzwiach posiada grafikę z podobizną celebrytki. Auto zyskało nawet własne imię - Dollaroyce - oraz posiada własne konto na platformie Instagram.

Caroline Derpienski w „Królowej przetrwania 2”? Celebrytka komentuje

Caroline Derpieński straszyła ją pozwem na 50 mln. Teraz prawda wyszła na jaw!