Caroline Derpieński

i

Autor: AKPA // VOX FM Caroline Derpieński cierpi na trypofobię

Celebryci

Caroline Derpieński cierpi na trypofobię. Niesamowite, że można się tego bać

2024-03-02 16:23

Kariera Caroline Derpieński rozwija się w dynamicznym tempie. Modelka stawia sobie ambitne cele i podejmuje wiele wyzwań. Zdawałoby się, że Derpieński nie boi się niczego, ale nic bardziej mylnego, w jednym z wywiadów wyznała co napawa ją przerażeniem. Dolarsowa królowa zmaga się z nietypowym lękiem - trypofobią. Wyjaśniła o co chodzi.

Caroline Derpieński całkiem niedawno zaistniała w polskim show-biznesie, a już można przypisać jej wiele sukcesów. W niedługim czasie zdobyła wielką sławę i majątek. Ma za sobą udział w wielu pokazach mody, a także dwa własne, które zorganizowała w Polsce. Niektórzy zarzucają jej bycie utrzymanką inni doceniają jej przedsiębiorczość i pewność siebie. Media plotkarskie w całej Polsce śledzą jej każdy krok, a tacy dziennikarze jak Kuba Wojewódzki, czy Krzysztof Stanowski żywo interesują się jej życiem. Derpieński gościła na kanapie u Wojewódzkiego, podnosząc oglądalność jego programu i była bohaterką dokumentu Stanowskiego opowiadającego o niej samej. Film wzbudził duże kontrowersje. Derpieński, choć nie godzi się na krytykę i brzydzi się hejtem, musi mierzyć się z wieloma krytycznymi komentarzami na swój temat, a jednocześnie jest wdzięczna wiernym fanom za wsparcie i miliony wyświetleń w mediach społecznościowych i to dla nich postanowiła wejść do studia, aby nagrać swoją pierwszą, dolarsową piosenkę. Zdradziła to w rozmowie z VOX FM. W tym samym wywiadzie wyznała, jaka jest jej największa fobia.

CAŁA JA: CAROLINE DERPIENSKI - Zawsze czuję się królową, nawet w piżamie

Caroline Derpieński ma nietypową fobię

Caroline Derpieński w życiu codziennym stara się walczyć z wieloma przeciwnościami losu i z pewnością nie lubi, kiedy coś ma nad nią władzę, ale jest coś co napawa ją szczególnym lękiem. Caroline cierpi na trypofobię.

Moja największa fobia to trypofobia. Nienawidzę, boję się dziur. Nie chodzi o dziury z sera, tylko wpiszcie sobie "trypofobia" w Google i zobaczycie okropne grafiki. To jest coś nieprawdopodobnego. To jest na koralowcach, także w Miami jest pełno koralowców i nienawidzę tego - oznajmiła w rozmowie z VOX FM.

Trypofobia objawia się silnym poczuciem strachu przed dziurami, otworami, czy pęknięciami. Taki lęk może utrudniać codzienne funkcjonowanie, ponieważ nie oznacza wyłącznie cierpienia psychicznego, ale także fizyczne dolegliwości, jak ból brzucha, czy głowy.

Czy wiedzieliście, że Pamela Anderson zmaga się z ejsoptrofobią - lękiem przed lustrami - Johnny Depp cierpi na arachnofobię - lęk przed pająkami - a Woody Allen na arachibutyrofobię - lęk przed przyklejeniem się masła orzechowego do podniebienia!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Lęk przed piątkiem 13-go czy lęk przed żoną. Z takimi dziwnymi fobiami zmagają się ludzie!