Cardi B i Megan Thee Stallion przegięły na Grammy? W sumie wpłynęło ponad 1000 skarg

2021-04-16 22:03 es
Cardi B
Autor: MPNC/Backgrid/East News

Podczas ostatniej gali Grammy na scenie pojawiły się Cardi B i Megan Thee Stallion. Wykonały kontrowersyjny kawałek WAP. I chociaż piosenka została bardzo ugrzeczniona, występ i tak odbił się szerokim echem. Dowiadujemy się, że do Federalnej Komisji Łączności wpłynęło już ponad 1000 skarg! Faktycznie Cardi B i Megan Thee Stallion przesadziły?

Od gali rozdania Grammy minęło już kilka tygodni. A jednak tamten wieczór wciąż budzi ogromne emocje. Chodzi przede wszystkim o występ Cardi B i Megan Thee Stallion. Dziewczyny wykonały kawałek WAP. Wydany w sierpniu zeszłego roku kawałek znalazł się na szczycie listy Billboardu i z miejsca stał się hitem. Nie można jednak nie zauważyć, że wysławiająca kobiecą anatomię piosenka jest dość wulgarna i kontrowersyjna.

Cardi B i Megan Thee Stallion na Grammy wykonały znacznie ugrzecznioną wersję WAP. Jednak ich wystep już taki grzeczny nie był... Wiły się na wielkim łóżku w skąpych strojach, wykonując baaardzo erotyczne ruchy. Nie wszystkim się to spodobało...

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Cardi B i Megan Thee Stallion przesadziły podczas Grammy?

Wiele wskazuje na to, że ich wykonanie WAP przekroczyło ogólnie uznawane granice dobrego smaku. Zagraniczne media donoszą, że po występie Cardi B i Megan Thee Stallion na Grammy posypały się skargi.

Od razu po gali mówiło się, że Cardi B i Megan Thee Stallion dały popis porno, a nie muzyczne show. W ciągu miesiąca po gali do Federalnej Komisji Łączności wpłynęło ponad 1000 skarg!

Rolling Stone donosi, że skarżący pisali również, że czują się „zgorszeni” i określili występ z 14 marca jako „obrzydliwy”. Wyrazili także przerażenie, że dzieci mogły go zobaczyć.

Występ możecie obejrzeć tutaj. Sami oceńcie, czy faktycznie Cardi B i Megan Thee Stallion przesadziły...

NAJNOWSZE