Cardi B

i

Autor: Walik Goshorn/RTN/MPI/Capital Pictures/Capital Pictures/East New

Rihanna i Jay-Z inspirują Cardi B! Ona też zamierza być warta miliard dolarów

2021-03-19 20:36

Pojawiła się na scenie muzycznej w 2017 roku i od tego czasu nie przestaje pojawiać się na pierwszych stronach gazet. W ostatnim wywiadzie Cardi B opowiedziała o tym, kogo w branży chce naśladować. Uważa, że Rihanna i Jay-Z są wzorcami i tak jak oni zamierza „zbudować ogromną markę”.

Kariera Cardi B robi wrażenie. Odkąd w 2017 weszła do rap gry, idzie jak burza. Kolejne single Cardi B cieszą się ogromną popularnością. W krótkim czasie zdobyła nie tylko sławę, ale także mnóstwo pieniędzy. I chociaż raperka podkreśla, że wciąż zarabia mniej, niż jej koledzy z branży, to jej wyniki i tak zwalają z nóg.

A jednak Cardi B dopiero się rozkręca!

Cardi B chce być jak Rihanna i Jay-Z

Podczas wywiadu dla Stationhead Cardi B zdradziła, kim się inspiruje w branży. Jej zdaniem Rihanna i Jay-Z to doskonałe wzory. Ona także chce „zbudować ogromną markę”.

Szczególnie imponuje jej Rihanna, która przybyła z innego kraju, a dziś jest miliarderką.

Kobiety kontra mężczyźni | ESKA XD #018

Teraz gdy jestem na tym poziomie, na którym jestem, jednym z moich największych wzorów są Rihanna i Jay-Z. I nie mówię tego tylko po to, żeby się polizać czy cokolwiek. Po prostu czuję, że są tak wpływowi. Poza tym Rihanna pochodzi z kraju, karaibskiego kraju, z którego pochodzili moi rodzice, a ona jest teraz miliarderką. Jej biznes stał się tak duży i została miliarderką. To jest to, czego chce. Chcę być kobietą wartą miliardy dolarów.

Mówiła Cardi B.

Raperka wspomniała także o Jay-Z, który pochodzi z tej samej dzielnicy co ona. Mąż Beyonce udowodnił jej , że można wyrwać się z Bronxu na sam szczyt!

Gdzie mieszkają gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Gdzie mieszka Britney Spears?