Cardi B wygrała z byłym menedżerem! "Dobrze znów poczuć się wolną"

2020-12-28 10:13 mm
Cardi B
Autor: Walik Goshorn/RTN/MPI/Capital Pictures/Capital Pictures/East New

Cardi B nie mogła wymarzyć sobie lepszego prezentu na święta. Raperka właśnie wygrała proces sądowy z byłym menedżerem. Gwiazda uwolniła się z wcześniejszych umów, na podstawie których jej ex menedżer żądał praw do zysków raperki. W grę wchodziły ogromne kwoty - Shaft żądał od Cardi B 10 mln dolarów. Gwiazda odpowiedziała pozwem na 30 mln...

Klenord "Shaft" Raphael był menedżerem Cardi B na początku jej kariery. Ich drogi jednak rozeszły się, kiedy Cardi B wspięła się na szczyty hip-hopowych list przebojów. 

Po rozstaniu z raperką Shaft domagał się od niej zadośćuczynienia w wysokości aż 10 mln dolarów. Cardi B odpowiedziała swoim pozwem, domagając się od byłego menedżera aż 30 mln za nieuczciwe warunki współpracy i zatajenie przed nią prawdziwych warunków kontraktu.

Tuż po Bożym Narodzeniu raperka mogła podzielić się z fanami radosną wiadomością. Cardi B udało się wygrać proces z dawnym opiekunem i odzyskać wyłączne prawa do swojej twórczości.

Cardi B świętuje

Choć początkowo współpraca Cardi B i Klenorda Raphaela układała się całkiem nieźle, po pewnym czasie raperka mocno poróżniła się ze swoim menedżerem. Cardi B zarzucała Shaftowi apodyktyczny styl w kontaktach zawodowych oraz wymuszanie drakońskich stawek. Shaft miał podobno brać aż 50% wpływów swojej podopiecznej. 

Dodatkowo Cardi B zarzucała dawnemu menedżerowi mieszanie się do jej prywatnego życia. 

Makijaż sylwestrowy | ESKA XD - simplybypatty #12

Klenord "Shaft" Raphael widział to jednak nieco inaczej. Dawny menedżer Cardi B uważał, że to właśnie jemu raperka zawdzięcza karierę i z tego tytułu należą mu się zyski z jej twórczości. 

Nie udało mu się jednak udowodnić tego przed sądem...

Cardi B nie kryje radości ze świątecznego prezentu, jakim bez wątpienia jest dla niej wygrana potyczka z ex menedżerem.

Dobrze znów poczuć się wolną

- napisała raperka zamieszczając na Twitterze link do informacji o wygranej sprawie. 

Zobacz też: Cardi B kocha długie paznokcie. Jak daje sobie z nimi radę?

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE