Cardi B

i

Autor: Walik Goshorn/RTN/MPI/Capital Pictures/Capital Pictures/East New

Cardi B szykuje się na sylwestra życia? Pyta fanów: „Co polecacie na kaca?”

2020-12-31 13:00

Choć w tym roku sylwester dla wielu osób będzie inny niż wszystkie, wielu skusi się na świętowanie w domowym zaciszu. Szykują przekąski, alkohol i… najlepsze środki na kaca. Wśród nich jest także Cardi B, która zapytała fanów, co według nich jest na tą przypadłość najlepsze.

Nie od dziś wiadomo, że Cardi B uwielbia życie na bogato i nie potrafi przepuścić okazji do imprezowania. Początek nowego roku to świetna do tego okazja. Mimo tego, że tegoroczny sylwester będzie inny niż wszystkie, wiele osób już zaczyna przygotowania do przyjęcia, które spędza prawdopodobnie w kameralnym gronie.

Nie wiemy, jakie plany na tę noc ma raperka, jednak jedno jest pewne. Bez procentów się nie obejdzie! Cardi B już teraz radzi się fanów, co polecają na kaca. 

Co polecacie na kaca? W sylwestra chcę widzieć podwójnie, ale rano chcę czuć się dobrze.

 – szukała pomocy na Twitterze.

ESKA XD #013
Sonda
Czy Cardi B jest sexy?

Pedialyte – robią to teraz dla nas

Pedialyte, już nie tylko dla dzieci

CARDI B SZYKUJE SIĘ NA SYLWESTRA. FANI RADZĄ JAK PORADZIĆ SOBIE Z KACEM!

Długo nie musiała czekać, by internauci zechcieli udzielić jej kilka złotych rad. Większość osób polecała domowe sposoby. Radzili by przed imprezą jeść banany, wiele warzyw, pić wodę kokosową lub mleko czekoladowe z lodem a nawet kawę!

Jednak najśmieszniejszą odpowiedzią, było wymienienie płynu o nazwie Pedialyte. To popularne elektrolity w płynie, które podawane są… dzieciom! Internauci zauważyli, że dzięki wysokiej zawartości elektrolitów, napój pozwala szybciej dość do siebie po imprezowej nocy.

– zachwycali się fani.

Coś nam się wydaję, że Cardi B w sylwestra będzie miała przy sobie nie tylko szampana ale także butelkę Pedialyte… ?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE