Cardi B przeprasza za sesję zdjęciową. Zdaniem internautów reklama butów obraziła boginię

2020-11-13 19:02 es
Cardi B
Autor: Xavier Collin/Image Press Agency/Splash News / SplashNews.com/Ea

Wydawać by się mogło, że nie ma rzeczy, za którą Cardi B będzie skłonna przepraszać. A jednak! Internauci oskarżyli raperkę o obrazę uczuć religijnych. Sesja zdjęciowa, która miała reklamować nowe buty, zadziałała na odwrót...

Cardi B często zabiera głos w ważnych społecznie sprawach. Nie trzeba chyba nikomu przypominać, że jej wypowiedzi są ostre i bardzo zdecydowane. Często zdarza się też, że raperka jest później krytykowana za swoje poglądy czy zachowanie. Jednak nawet nie udaje, że się tym przejmuje. Wydawać by się mogło, że nie ma rzeczy, za która Cardi B będzie przepraszać. A jednak! Ostatnia sesja zdjęciowa wywołała bardzo różne emocje. Internauci twierdzą, że Cardi B znieważyła ich religię i kulturę. Celebrytka bije się w pierś.

ESKA XD #010

Cardi B przeprasza za reklamę w stylu bogini

Cardi B współpracuje z Reebokiem. Przy okazji premiery nowych butów gwiazda zapozowała jako Druga. To niezwyciężona w boju hinduistyczna bogini. Jej zadaniem jest walka z demonami, a nie reklamowanie butów. Internautom bardzo się ta koncepcja nie spodobała.

- Nie możesz przywłaszczać mojej religii ani używać jej jako narzędzia promującego coś takiego jak buty… to obraża Boginię Durgę

- Cardi b nie oddał 'hołdu' hinduskiej bogini Durgi, trzymając but w dłoni. To zwykły brak szacunku

- TO. JEST. NIE. HOŁD. TO. BRAK SZACUNKU

Czytamy na twitterze.

Internauci zwrócili też uwagę, że użycie podobizny bogini Durgi w reklamie butów jest tym bardziej niewłaściwe, że wierni zdejmują buty przed wejściem do hinduskich świątyń.

Cardi B postanowiła zabrać głos.

Kiedy robiłam zdjęcia Reeboka, twórcy powiedzieli mi: „Będziesz reprezentować boginię ”, że reprezentuje siłę, kobiecość i wyzwolenie. To jest coś, co kocham i na czym mi zależy i pomyślałem, że to zajeb****. Ale jeśli ludzie, piszą mi, że obrażam ich kulturę lub religię, chcę powiedzieć, że przepraszam, to nie był mój zamiar.

Mówiła celebrytka na instastories.

Fani wybaczą jej tę wpadkę?

NAJNOWSZE