Cardi B, Offset

i

Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

Cardi B podarowała mężowi czek na 2 MILIONY DOLARÓW! Z jakiej okazji?

2021-12-23 10:43

Cardi B uwielbia luksusowe życie i raczej daleko jej do oszczędnego trybu życia. Na Instagramie wielokrotnie mogliśmy zobaczyć raperkę w akcji. Ona i Offset kochają się bawić i jeśli już to robią, to nie mają zahamowań. Striptizerki, morze pieniędzy i tyle samo alkoholu to norma. A gdy w grę wchodzi wyprawianie urodzin, zabawa trwa całymi dniami…

Cardi B nie raz udowadniała, że jest raperką z krwi i kości, która doskonale wie, na czym polega dobra zabawa. Razem z mężem Offsetem szastają pieniędzmi i kupują sobie najlepsze i oczywiście najdroższe rzeczy. Sama Cardi B w garażu ma kolekcję superluksusowych aut, nie posiadając prawka. Ale po co jej prawka, gdy dokoła jest sztab szoferów.

Gdy masz już wszystko i nadchodzi dzień urodzin, trudno wymyślić dobry prezent. Raperka już dawno przestała wymyślać ukochanemu oryginalne podarunki. Co roku przy okazji urodzin któregoś z nich, para bawi się w klubach w towarzystwie striptizerek i przyjaciół.

To tylko jeden z prezentów. Cardi B słynie z hojności, dlatego w tym roku ukochanemu, który 14 grudnia kończył 30 lat, wypisała czek na… dwa miliony dolarów!

Na Insta Story raperki można było zobaczyć zdjęcie Offseta, który trzyma w rękach ogromnej wielkości prezent.

Ciekawe, na co Offset przeznaczy prezent od żony… ;))

Team X składają świąteczne życzenia czytelnikom ESKA.pl!