Cardi B nie korzysta z pomocy niań! "Życie mamy wygląda na takie łatwe"...

2019-11-07 22:10 nk
Cardi B na Diamond Ball 2019
Autor: Janet Mayer / SplashNews.com/East News

Wy też myśleliście, że taka gwiazda, jak Cardi B, zatrudnia sztab opiekunek dla małej Kulture Kiari? Okazuje się, że wcale nie! Mało tego, nawet tata dziewczynki, Offset, niezbyt wiele się nią zajmuje! Przez większość czasu Cardi robi wszystko sama i z pomocą jednej, wyjątkowo pomocnej osoby. Nic dziwnego, że jest zmęczona...

Cardi B i Offset lubią chwalić się fanom swoim luksusowym życiem. Para inwertuje w bardzo drogie ciuchy, biżuterię i zabiegi medycyny estetycznej dla raperki. Nawet ich córeczka, Kulture Kiari, jest zawsze ubrana w ciuchy z najwyższej półki cenowej i drogocenną biżuterię. Można by więc pomyśleć, że również w kwestii opieki nad dzieckiem Cardi opiera się na sztabie nianiek, które pochłaniają niemałą fortunę z konta sławnej pary. A jednak pozory mylą! Gwiazda właśnie wyjawiła, że w ogóle nie korzysta z usług profesjonalnych opiekunek! Dlaczego?

Cardi B o ciężkim życiu mamy

Cardi B uwielbia chwalić się w sieci rozkoszną 16-miesięczną obecnie Kulture Kiari. Okazuje się, że to wcale nie jest stwarzanie pozorów bliskości z dzieckiem, co robi wiele gwiazd - raperka naprawdę większość swojego czasu poświęca maleństwu!

Cardi B zamieściła na Instagramie kolaż dwóch zdjęć małej Kulture - jedno z uśmiechem, a drugie z "foszkiem"

Życie mamy wygląda na łatwe, prawda? Ale oooo raaaaany!

- napisała Cardi w poście. Jedna z fanek napisała jej, że przecież dla niej, gwiazdy, macierzyństwo jest łatwe, bo ma do dyspozycji nianie dla dziecka. Odpowiedź raperki może zaskakiwać! Okazuje się, że gwiazda nie jest w stanie powierzyć małej Kulture Kiari nikomu spoza rodziny!

Tak naprawdę to nie mam [niań], jestem tylko ja i moja mama, więc kiedy moja mama zajmuje się swoimi sprawami, jestem tylko JA. Więc kiedy w końcu znajdę jakąś godną zaufania [opiekunkę], to ją zatrudnię!

- napisała Cardi B.

To trochę zmienia nasze spojrzenie na tę gwiazdę. Szacun! Zwłaszcza za codzienną higienę dziecka po "dwójeczce"... Ciekawe, jak ona to robi...

Wyświetl ten post na Instagramie.
Roundup💫 #CommentsByCelebs Post udostępniony przez Comments By Celebs (@commentsbycelebs)
NAJNOWSZE