Camila Cabello na pierwszych zdjęciach po rozstaniu. Dobra mina do złej gry?

2021-11-21 8:45

Camila Cabello kilka dni temu rozstała się z Shawnem Mendesem. Jak się teraz czuje? Patrząc na pierwsze zdjęcia opublikowane przez nią po rozpadzie związku z Kanadyjczykiem można odnieść wrażenie, że nic się nie zmieniło. Ale czy nie jest to tylko dobra mina do złej gry?

18 listopada sieć obiegła wiadomość, której chyba nikt się nie spodziewał: Camila Cabello i Shawn Mendes rozstali się po dwóch latach związku. Oboje nazywali się wzajemnie "miłością swojego życia", a dziś zapewniają, że... pozostaną dobrymi przyjaciółmi. Fani nie kryją rozczarowania i tylko niektórzy próbują żartować, że niestety aktorka Riverdale nadal będzie jedyną Camilą Mendes w show-biznesie.

>> Shawn Mendes i Camila Cabello już nie są parą. Oto historia ich związku!

A jak czuje się po rozstaniu Camila?

Zakończenie tak gorącego związku to na pewno bolesne doświadczenie, ale... patrząc na zdjęcia gwiazdy opublikowane po rozstaniu można odnieść wrażenie, że nic się nie stało!

Camila Cabello na najnowszych zdjęciach

Uśmiech na ustach, dobry humor, wesołe emotki, kolacja z mamą, nowy image - tak w skrócie można opisać fotki, które pojawiły się na Instagramie Camili Cabello po jej rozstaniu z Shawnem Mendesem. Jak chyba słusznie zauważają fani, gwiazda jest "Królową nie brania siebie na poważnie". I całe szczęście!

Dobrze widzieć, że mimo kiepskiego czasu w życiu, humor nie opuścił piosenkarki. 

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 19.11.2021