Camila Cabello zrzuca kilogramy. Trening ją wykańcza? Wymowne zdjęcie!

2021-11-16 9:42

Camila Cabello nie ustaje w walce o dobrą formę i szczupłą sylwetkę. Gwiazda pochwaliła się na Instagramie zdjęciem, na którym widać, jak dzielnie ćwiczy, żeby zrzucić zbędne kilogramy. Trening kosztuje ją sporo wysiłku. Widać to dobrze na zbliżeniu zdjęcia...

Dbanie o formę bywa bardzo trudne i często wymaga wiele wysiłku. Wie o tym każdy, kto kiedykolwiek podejmował nierówną walkę o zrzucenie zbędnych kilogramów. Konsekwentna zdrowa dieta to tylko połowa sukcesu. Ważny jest też ruch, a ten zapewni tylko dobrze prowadzony trening. 

Camila Cabello coś o tym wie. Od wielu miesięcy gwiazda regularnie ćwiczy, żeby utrzymać formę. W sieci kilka razy mieliśmy okazję podziwiać, jak dziewczyna Shawna Mendesa spala kalorie na intensywnych spacerach po parku i okolicznych pagórkach. Camila ćwiczy także w domu, czego najlepszym dowodem jest najnowsze zdjęcie piosenkarki. Gwiazda wrzuciła na Instagram fotkę, która świetnie pokazuje, jak wiele wysiłku kosztuje ją praca nad utrzymaniem kondycji.

Sonda
Jak dbasz o swoją formę?

Camila Cabello cierpi na treningu?

Patrząc na najnowsze zdjęcie Camili Cabello trenującej w domowym ogródku można odnieść wrażenie, że gwiazda przeżywa na treningu prawdziwe tortury. Piosenkarka sama zauważyła, jaką miała minę w chwili robienia zdjęcia. Znana z dystansu do siebie Camila podzieliła się tym obrazkiem ze swoimi fanami.

A jak tam WASZA niedziela?

- zapytała przewrotnie przy fotce i dwóch kolejnych obrazkach ze zbliżeniem na jej twarz :)

Zobaczcie koniecznie. Co za poświęcenie!

Alicja z elektryzującym koncertem w ESKA Live