Camila Cabello była rasistką? Bierze udział w specjalnych zajęciach, żeby się poprawić

2021-03-06 12:02 es
Shawn Mendes i Camila Cabello
Autor: Invision/Invision/East News

Przyznawanie się do winy i przeprosiny to rzadkość w świecie gwiazd. Dlatego Camila Cabello zasługuje na pochwałę! Gwiazda przyznała się, że język, którego używała i żarty, jakie udostępniała, nie były w porządku. Wokalistka wie, że może być lepsza, więc bierze udział w specjalnych zajęciach antydyskryminacyjnych.

W show-biznesie niezbyt często widzi się przepraszające gwiazdy. Najczęściej to wrzucenie miałkiego oświadczenia na Instagram, w którym przeprasza się urażonych i to wszystko. Tymczasem Camila Cabello rok temu udostępniła długi wpis, w którym przyznała, że w przeszłości używała języka „ignoranckiego” i „rasistowskiego”. Chodziło o udostępnianie i pisanie rasistowskich memów i obelg na Tumblrze.

Teraz Camila Cabello bierze odpowiedzialność i chce być lepsza. Gwiazda uczęszcza na specjalne zajęcia antydyskryminacyjne.

Camila Cabello walczy z rasizmem

W ubiegłym roku Camila Cabello przyznała w obszernym oświadczeniu, że w przeszłości używała języka „ignoranckiego” i „rasistowskiego”. Obiecała poprawę. I faktycznie, zajęła się tym problemem.

Camila Cabello uczestniczy w zajęciach grupy równości rasowej (National Compadres).

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Stworzyło przestrzeń, w której pociągnięto mnie do odpowiedzialności. Zostajesz poprawiony, odrabiasz pracę domową i się uczysz. W ten sposób idziesz do przodu. Teraz wiem więcej, więc mogę być lepsza.

Mówiła gwiazda w rozmowie z People.

Myślicie, że Camila Cabello zainspiruje inne gwiazdy?

NAJNOWSZE