Tekashi 6ix9ine ekspertem od odchudzania? Zrzucił blisko 30 kg, ale w okropny sposób

2021-03-05 19:02 es
Tekashi 6ix9ine
Autor: MARCO BERTORELLO/AFP/East News

Podczas aresztu domowego Tekashi 6ix9ine sporo przytył. Z tego powodu zniknął z social mediów. Niedawno wrócił i podczas wywiadu zdradził swój sposób na odchudzanie. Jak się domyślacie, nie chodzi o sałatki z jarmużem i jedzenie małych porcji... Jak 6ix9ine zrzucił nadwagę?

Kwarantanna sprzyja pojawianiu się dodatkowych kilogramów. Jeśli akurat nie wkręciliście się w domową aktywność fizyczną, ale w podjadanie - może być problem. A skoro w ciągu kilku tygodni lock downu można przytyć kilka kilogramów, to wyobraźcie sobie, co przeżył Tekashi 6ix9ine. Raper siedział w domu, zanim to było modne. I to siedział dosłownie, bo odbywał wyrok w areszcie domowym.

W tym czasie 6ix9ine przytył ponad 30 kg! Jak sam mówił - jadł chińskie jedzenie dwa razy dziennie. Później 6ix9ine trafił do szpitala, bo... przedawkował tabletki odchudzające.

Teraz raper zdradza swój sposób na pozbycie się nadwagi. Dietetycy będą załamywać ręce!

6ix9ine zdradza jak schudł

Podczas aresztu domowego 6ix9ine przytył ponad 30 kg. Jesienią Tekashi zniknął z mediów społecznościowych, żeby zadbać o zdrowie. W międzyczasie trafił do szpitala z powodu przedawkowania leków odchudzających.

Kilka tygodni temu na Instagramie wyznał fanom, że nigdy w życiu nie ważył tak dużo. Teraz 6ix9ine chwali się efektami odchudzania. I faktycznie, 6ix9ine waży o wiele mniej. Ale jakim kosztem!

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Podczas rozmowy z TMZ zdradził swój sposób na odchudzanie. Absolutnie tego nie popieramy!

Dosłownie, jak chcesz schudnąć, to głodzisz się i ćwiczysz. Zagłodzić się i poćwiczyć. Zagłodzić się i poćwiczyć. Ludzie, którzy nie chcą schudnąć, szukają wielu wymówek. Zagłodzić się i poćwiczyć. Otóż ​​to. Zagłodzić się. Proste.

Mówił raper.

6ix9ine przyznał się także do słabości. Co kilka dni porzucał głodówkę i pożerał popularne w USA owocowe cukierki z sokiem.

I choć efekt odchudzania na pierwszy rzut oka jest niezły, to zdecydowanie tego nie pochwalamy. Głodząc się, można narobić ogromnych szkód w organizmie. Lepiej jest chudnąć wolniej, ale zdrowiej. Przedawkowywanie tabletek i głodówki to droga donikąd!

NAJNOWSZE