Ashley Tisdale i Vanessa Hudgens znowu razem! Jak się mają gwiazdy High School Musical?

2021-03-05 17:30 es
Ashley Tisdale i Vanessa Hudgens
Autor: East News

Na High School Musical wychowało się całe pokolenie! Ashley Tisdale i Vanessa Hudgens grały tam postaci, które raczej za sobą nie przepadały. Poza kamerą było dokładnie na odwrót. I chociaż od HSM minęło mnóstwo czasu, to Ashley Tisdale i Vanessa Hudgens wciąż są ze sobą blisko!

High School Musical był w swoim czasie najbardziej kultowym wśród młodzieży filmem. Kto z nas nie znał wtedy wszystkich piosenek na pamięć!? Ashley Tisdale grała wówczas apodyktyczną szkolną gwiazdę - Sharpay Evans. Natomiast Vanessa Hudgens, czyli Gabriella Montez była kujonką, która wraz ze szkolnym przystojniakiem (Zac Efron) postanowiła ubiegać się o rolę w przedstawieniu.

Chociaż w High School Musical Ashley Tisdale i Vanessa Hudgens grały rywalki, to poza kamerą dziewczyny się zakumplowały. Od premiery HSM minęła ponad dekada, a one wciąż trzymają się razem!

Ashley Tisdale i Vanessa Hudgens wciąż się przyjaźnią

Przez trwającą od ponad roku pandemię trudno utrzymywać kontakty towarzyskie. Spotkania twarzą w twarz często są po prostu niebezpieczne. Ashley Tisdale i Vanessa Hudgens czekały aż 9 miesięcy, żeby się zobaczyć! W końcu się udało.

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Zajęło nam to 9 miesięcy, ale bezpiecznie zrobiłyśmy zdjęcie, zanim moja dziewczyna znowu wyjechała. Kocham Cię @vanessahudgens ❤️❤️

Napisała Ashley Tisdale pod zdjęciem.

Widzimy na nim jak Vanessa Hudgens tuli brzuszek przyjaciółki.

Już niedługo Ashley Tisdale będzie rodzić, więc być może była to pierwsza i ostatnia okazja, żeby Vanessa Hudgens mogła zobaczyć ją w ciąży. Aktorka spędzała ostatnio mnóstwo czasu w Szkocji, gdzie pracowała nad filmem Zamiana z księżniczką 3.

NAJNOWSZE