Była żona Huberta Urbańskiego, Julia Chmielnik, wyszła za mąż za aktora Na Wspólnej!

2019-08-12 19:54 nk
Julia Chmielnik i Marcin Przybylski
Autor: www.instagram.com/juliachmielnik

Julia Chmielnik i Marcin Przybylski pochwalili się na swoich Instagramach zdjęciami ze ślubu! Była żona Huberta Urbańskiego i aktor znany z serialu Na Wspólnej pobrali się na Polesiu.

Julia Chmielnik wyszła ponownie za mąż! Wokalistka i trenerka śpiewu od 2009 do 2013 roku była żoną Huberta Urbańskiego. Para ma wspólnie dwie córki, Stefanię i Danutę. Chmielnik i Urbański nie rozstali się w zgodzie, o czym świadczą choćby udzielane przez byłych małżonków wywiady. Po rozwodzie Chmielnik dostała pracę w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Właśnie tam w 2014 roku poznała Marcina Przybylskiego, który był uczestnikiem show.

Ślub Julii Chmielnik i Marcina Przybylskiego

Związek, jak widać, rozwinął się, a para postanowiła przypieczętować go ślubem. Na ceremonię wybrali sobie naprawdę piękne okoliczności przyrody!

Julia Chmielnik i Marcin Przybylski pobrali się we wsi Suchawa na Polesiu. Ceremonia odbyła się około tygodnia temu. Panna młoda miała na sobie piękną suknię o cielistej tiulowej górze wykończonej naszytymi kwiatkami. Pan młody postawił na klasyczny czarny garnitur i muszkę.

Zobaczcie zdjęcia!

Wyświetl ten post na Instagramie.
Poślubieni! #mojeszczescie #mylove Post udostępniony przez Marcin Przybylski (@marcinprzybylski_official)

Zobacz też:

NAJNOWSZE