Joanna Cesarz TOPLESS na plaży! Zwyciężczyni show Supermodelka Plus Size sporo pokazała!

2019-08-12 15:16 nk
Joanna Cesarz
Autor: www.instagram.com/joanna.cesarz.smps

Zwyciężczyni polsatowskiego show Supermodelka Plus Size, Joanna Cesarz, wrzuciła na Instagram odważne zdjęcie. Celebrytka opalała się na plaży bez stanika! Jak internauci oceniają jej fotkę? Sprawdźcie!

Joanna Cesarz popularność zdobyła dzięki programowi Supermodelka Plus Size, emitowanemu w Polsacie w 2017 roku. Dziewczyna, która od początku wybijała się na tle innych uczestniczek, zdobyła udział w zagranicznym pokazie Ewy Minge, sesję okładkową w Claudii oraz 50 tys. złotych. Choć po swoim zwycięstwie łodzianka nie stała się mega gwiazdą, to na Instagramie obserwuje ją 55 tysięcy osób. Joanna Cesarz pokazuje w mediach społecznościowych swoje zdjęcia - w tym te naprawdę seksowne! Tak sexy nie widzieliśmy jej jednak dawno...

Joanna Cesarz topless

Joanna Cesarz zaskoczyła swoich fanów, publikując na Instagramie zdjęcie bez stanika!

Na nowej fotce Joanna Cesarz leży na plaży w okularach przeciwsłonecznych i opala plecy. Modelka nie ma na sobie góry od stroju kąpielowego i pokazuje internautom spory fragment piersi, a także tatuaż na boku, przedstawiający znak lwa. Fani są jednogłośni - gwiazda wygląda super HOT!

Co za Ogień 😍😍😍😍😍😍

Piękne zdjęcie cudowna kobieta buziaki pozdrawiam Asiu ❤️

Piękna piękna piękna❤️❤️❤️

- piszą.

Zobacz też:

NAJNOWSZE