BTS w Carpool Karaoke w największym aucie w historii show! "16 kamer w środku"

2020-02-24 16:19 kp
BTS
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Po występie BTS w The Late Late Show przyszedł czas na uwielbiane przez fanów Jamesa Cordena Carpool Karaoke z chłopakami z Korei Południowej w roli głównej. Takiej dużej grupy w programie chyba jeszcze nie było - specjalnie dla BTS twórcy show musieli się mocno postarać i znaleźć samochód, który będzie odpowiadał ich potrzebom.

Pod koniec stycznia BTS pojawili się w uwielbianym przez Amerykanów The Late Late Show Jamesa Cordena. Odcinek z supergrupą okazał się prawdziwym hitem - wokaliści pokazali poczucie humoru i dystans, a ich zabawa w chowanego to jeden z najlepszych momentów programu. Teraz fani BTS mają kolejną okazję do oglądania ich w towarzystwie Jamesa Cordena - tym razem w legendarnym Carpool Karaoke.

Nie ma wątpliwości, że James Corden jest bardzo dumny z tego odcinka swojego programu. Zapowiedź premiery Carpool Karaoke z BTS, która trafiła na Instagram The Late Late Show to prawdziwa laurka dla chłopaków - "Ponad milion tweetów z pytaniem o to" i "Największy zespół świata" to hasła, którymi Corden zapowiada ten odcinek show.

BTS w Carpool Karaoke

Aby BTS wsiedli do samochodu Jamesa Cordena, musieli też bardzo postarać się twórcy całego show. Pierwszym problemem okazała się... liczebność zespołu! Jak zdradził RM, specjalnie dla grupy twórcy Carpool Karaoke wypożyczyli największe auto w historii show, tak, by każdy z piosenkarzy mógł podróżować w komfortowych warunkach.

To zajęło ze trzy, cztery godziny. Słyszałem, że to największy samochód, jaki kiedykolwiek wypożyczyli, bo jest nas siedmiu. Jakiś van, bardzo hot w środku!

- powiedział.

RM potwierdził też inną informację, która w ostatnich tygodniach zszokowała fanów Carpool Karaoke - że James Corden wcale nie prowadzi samochodu. Przypomnijmy, że jak wypatrzyli fani, auto znajduje się na lawecie. Nie powinno to zaskakiwać, biorąc pod uwagę fakt, że podczas programu prowadzący jest skupiony przede wszystkim na swoich gwiazdach ;)

>> Justin Bieber w Carpool Karaoke. Ale wpadka! Fani ujawnili wielką ściemę [WIDEO]

W środku było 16 kamer i Corden nie prowadził samochodu. Nie wiedziałem o tym, myślałem, że naprawdę prowadzi, ale bezpieczeństwo przede wszystkim.

- dodał RM.

Zobaczcie zwiastun Carpool Karaoke z BTS!

Wyświetl ten post na Instagramie.
At long last.... #BTSCarpoolTOMORROW 💜 Post udostępniony przez The Late Late Show (@latelateshow)
BTS
Autor: Universal Music Polska
NAJNOWSZE