BTS u Jamesa Cordena bawili się w chowanego! [WIDEO] Był też prezent dla fanów

2020-01-29 8:41 kp
BTS u Jamesa Cordena
Autor: Youtube/ The Late Late Show with James Corden

BTS nie zwalniają tempa i dalej podbijają Stany Zjednoczone. Po występie na Grammy 2020 koreańska grupa pojawiła się w show Jamesa Cordena. BTS wystąpili na scenie ze swoim najnowszym hitem i... zagrali z prowadzącym w chowanego. Przed studiem oczywiście towarzyszyli im wierni BTS Army. James Corden przygotował dla nich wyjątkowo przyjemną niespodziankę.

Aby pomieścić w studiu wszystkich fanów, którzy przybyli na nagranie najnowszego odcinka The Late Late Show, James Corden musiałby wynająć chyba Staples Center. BTS, którzy byli gośćmi komika w ostatniej odsłonie jego show, przyciągnęli - jak zawsze zresztą - prawdziwe tłumy. Najwierniejsi spośród BTS Army spędzili pod studiem wiele godzin z nadzieją na spotkanie z idolami.

I nic dziwnego, bo BTS u Jamesa Cordena wypadli rewelacyjnie. Bangtan Boys nie tylko zaśpiewali na scenie Black Swan, ale i... zagrali w chowanego z Jamesem Cordenem i Ashtonem Kutcherem! To był prawdziwy hit :)

BTS u Jamesa Cordena

Zasady były bardzo proste - na koniec programu członkowie BTS, jak w klasyczne zabawie w chowanego, znaleźli dla siebie kryjówki w całym studiu. Który pierwszy odnajdzie czworo spośród nich - James Corden czy Ashton Kutcher - wygrywa. Wszyscy nieźle się uśmiali, a BTS potwierdzili, że łapią, o co chodzi w amerykańskich programach rozrywkowych! Zobaczcie sami:

James Corden nie zapomniał też o BTS Army, którzy dzielnie towarzyszyli swoim idolom przed studiem. Jeszcze przed nagraniem programu prowadzący wyszedł do nich i podarował im kartony pełne... babeczek.

Na koniec zobaczcie oczywiście BTS z Black Swan na scenie The Late Late Show Jamesa Cordena! Wam też się wydaje, że to był jeden z najlepszych odcinków programu EVER?

NAJNOWSZE