Bruce Willis skończył 65 lat. Nadal jest w formie?

2020-03-21 8:00 kp

Przez lata kariery w Hollywood Bruce Willis zdobył status jednego z największych twardzieli w amerykańskim kinie. Mimo upływającego czasu fanów Johna McClane'a ze Szklanej Pułapki przecież nie ubywa! Tymczasem Bruce Willis ma powody do świętowania - właśnie skończył 65 lat! Jak się trzyma? Wciąż przypomina tamtego Bruce'a Willisa?

Mówisz - Bruce Willis, myślisz - twardziel. Nie ma chyba w Hollywood drugiego aktora, który zdobyłby w latach 90. tak wielką popularność w filmach sensacyjnych, jak właśnie on. Fani pokochali go już w 1988 roku, kiedy wystąpił w pierwszej części filmów z serii Szklana Pułapka. Później wracał jeszcze jako John McClane kolejno w 1990 i 1995, 2007 i 2013 roku.

Fani kina uwielbiają go jednak również za role w takich hitach jak Piąty element, Armageddon, Szósty zmysł, Jak ugryźć 10 milionów i Wojna Harta. A co Bruce Willis porabia obecnie? No chociażby świętuje swoje 65. urodziny!

Bruce Willis skończył 65 lat!

Mimo wieku Bruce Willis wciąż nie zwalnia tempa. Lubiany aktor chętnie pojawia się na imprezach filmowych i sportowych, często brylując na salonach w towarzystwie swoich córek - Scout, Tallulah i Rumer, których matką jest Demi Moore. Bruce ma też dwie córki z drugiego małżeństwa z Emmą Heming - Mabel i Evelyn.

Na początku tego roku Bruce Willis pracował w Cincinnati nad swoim nowym thrillerem Open Source. Jego szczegóły i data premiery są jeszcze nieznane.

Tymczasem z okazji urodzin Bruce'a Willisa zobaczcie galerię jego najnowszych zdjęć! Nadal jest w formie?

NAJNOWSZE