Brooklyn Beckham i Nicola Peltz dostaną od Beckhamów DOM w prezencie! Można trafić lepiej?

2020-07-15 12:37 KP
David Beckham i Victoria Beckham
Autor: ACau/SIPA/SIPA/East News

Victoria i David Beckham szykują się do bardzo ważnego wydarzenia. Słynne małżeństwo ma przed sobą wyprawienie ślubu synowi! I o ile można przypuszczać, że większość przygotowań i kosztów weźmie na siebie ojciec-miliarder panny młodej, o tyle Beckhamowie też nie chcą zostać w tyle. Para ma już pomysł na oszałamiający prezent dla młodych.

Victoria i David Beckham jeszcze kilka miesięcy temu nie mogli się spodziewać, że ich najstarszy syn postanowi całkowicie zmienić tryb życia i oświadczy się Nicoli Peltz. Zanim Brooklyn Beckham poznał córkę miliardera z Florydy, wydawał się w wiele krótkich romansów, o których głośno było w mediach plotkarskich. W ubiegłym roku najwięcej mówiło się o jego burzliwej relacji z Haną Cross i licznych kłótniach, jakie para urządzała pod okiem paparazzich.

Tymczasem dziś Brooklyn Beckham i Nicola Peltz planują już ślub. Młody celebryta zdradził niedawno, że oświadczył się swojej ukochanej przed dwoma tygodniami. Radości z takiego obrotu rzeczy nie ukrywają jego znani rodzice, którzy coraz bardziej niepokoili się poczynaniami swojego syna.

Oszałamiający prezent ślubny dla Brooklyna Beckhama

Jak już donosiliśmy na Hotplota.pl, małżeństwem z Nicolą Peltz Brooklyn Beckham "wżeni się" w jedną z najbogatszych rodzin Ameryki. Majątek ojca gwiazdki Nelsona Peltza wyceniany jest dziś na około 1,7 miliarda dolarów. Ten stan rzeczy naturalnie cieszy rodziców Brooklyna, którzy odetchnęli z ulgą, że nie będą musieli samodzielnie już finansować potrzeb swojego syna. Zwłaszcza, że ich stan konta to "tylko" około 460 milionów dolarów.

Nie oznacza to jednak, że Victoria i David mogą odciąć Brooklyna Beckhama od swojego budżetu. Wręcz przeciwnie - wobec takiego teścia trzeba się naprawdę postarać, by zrobić wrażenie! I tak słynna para wpadła podobno już na pomysł, co podarować Brooklynowi i Nicoli w prezencie ślubnym. Jak czytamy w The Sun, piłkarz i projektantka postanowili sprezentować młodej parze luksusowy apartament w Londynie.

Chociaż będą spędzać dużo czasu w Ameryce, Brooklyn chce bazy w Londynie. Victoria i David zaproponowali zakup domu, który będzie postrzegany jako prezent ślubny. To niezwykle hojne, ale są jak każdy inny dumny rodzic, który chce jak najbardziej pomóc. Brooklyn szuka nieruchomości we wschodnim Londynie, ale nic nie jest poza zasięgiem.

- donosi informator.

Brzmi jak udany start w dorosłe życie, prawda? ;)

Wyświetl ten post na Instagramie.
I Promise to always be by your side ❤️ Post udostępniony przez 🇬🇧 (@brooklynbeckham)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Stay home everyone ❤️❤️ love you Post udostępniony przez 🇬🇧 (@brooklynbeckham)
NAJNOWSZE