Brooklyna Beckhama i Nicolę Peltz połączyły PIENIĄDZE? Jej ojciec to miliarder!

2020-07-12 15:00 KP
Brooklyn Beckham i Nicola Peltz
Autor: Laurent Vu/SIPA/SIPA/East News

Rodzina Brooklyna Beckhama nie może wyjść z zachwytu z powodu jego zaręczyn z Nicolą Peltz. Po kilku latach głośnych romansów i ciągłej obecności w mediach plotkarskich 21-letni celebryta najwyraźniej postanowił się ustatkować. Wybór padł na 25-letnią córkę miliardera, Nicolę Peltz. Podobni Victoria i David Beckhamowie są pod wrażeniem pozycji rodziny Peltzów.

Jeszcze w ubiegłym roku David i Victoria Beckham z dużym niepokojem obserwowali poczynania swojego najstarszego syna, Brooklyna. 21-latek z pasją fotograficzną nie rzucił prestiżowe studia w Nowym Jorku, by wrócić do Londynu i rzucić się tam w wir kolejnych romansów. Trudno było nie zauważyć, że młody celebryta nie marzy o stałej pracy. Wygląda jednak na to, że nigdy nie będzie musiał jej mieć.

A wszystko za sprawą jego świeżo upieczonej narzeczonej - a dokładniej jej rodzicom. Jak donoszą zagraniczne media, Nicola Peltz pochodzi z rodziny miliarderów i jej ojciec gotów jest płacić za wszelkie zachcianki córki i przyszłego zięcia. Podobno zapowiedział już, że wyprawi parze dwa bajeczne wesela.

Brooklyn Beckham - pieniądze i miłość idą w parze?

Przyszły teść Brooklyna Beckhama to 78-letni Nelson Peltz - miliarder, biznesmen i inwestor z Nowego Jorku. W 2017 roku magazyn Forbes wycenił jego majątek na 1,51 miliardów dolarów, co czyniło go 432. najbogatszym człowiekiem w Stanach Zjednoczonych.

Okazuje się, że stan konta ojca Nicoli Peltz przypadł do gustu nie tylko Brooklynowi, ale i Davidowi i Victorii Beckhamom. Zgodnie ze słowami ich znajomych, piłkarz i wokalistka odetchnęli z ulgą, że w końcu to nie oni będą finansować kosztowne zachcianki syna.

Wszyscy są nimi zachwyceni. Brooklyn zawsze spoglądał na swoich rodziców i dziadków, którzy są małżeństwem od 70 lat i właśnie tego chce. David i Victoria są zachwyceni. Czują, że w końcu spotkał dziewczynę, która nie jest z nim dla sławy lub pieniędzy. W rzeczywistości bogactwo jej rodziny przewyższa Beckhamów. Na przykład Victoria nie musi już płacić za ochroniarza lub kierowcę dla Brooklyna, ponieważ tata Nicoli, Nelson, jest w stanie zadbać o bezpieczeństwo i kierowców, którzy są potrzebni.

- czytamy w The Sun.

Okazuje się, że przyszli teściowie zdążyli się już poznać.

Rodzice Nicoli i Brooklyna poznali się w tym roku. David i Victoria polecieli na Florydę i zostali u Nelsona i jego żony Claudii. Dobrze się dogadali podczas kolacji i są w stałym kontakcie. Tradycyjnie oczywiście ojciec panny młodej płaci za ślub - ale David i Victoria z pewnością będą chcieli w jakiś sposób wnieść swój wkład. Jest za wcześnie, aby ustalić datę, ale ich celem jest koniec przyszłego lata lub wczesnej jesieni.

- dodaje informator.

A my dodamy, że Brooklyn Beckham to nie pierwszy znany chłopak Nicoli Peltz. Wcześniej gwiazdka próbowała zdobyć uwagę m.in. Justina Biebera czy Anwara Hadid. Wystąpiła też w jednym z teledysków Zayna Malika.

NAJNOWSZE