Ile Brooklyn Beckham wydał na pierścionek zaręczynowy? Cena Was zszokuje!

2020-07-13 13:22 AM
Brooklyn Beckham i Nicola Peltz
Autor: Laurent Vu/SIPA/SIPA/East News

Brooklyn Beckham mimo młodego wieku doskonale wie, jak smakuje rozstanie. Młody Beckham był w kilku związkach, jednak nie były to wielkie miłości, bo zawsze kończyło się rozstaniem. Tym razem prawdopodobnie będzie inaczej. Zagraniczne media i sam zainteresowany pochwalił się radosną nowiną. Brooklyn Beckham zaręczył się! Reakcja sławnych rodziców zaskoczyła wielu fanów, a my donosimy ile kosztował pierścionek, który Brooklyn podarował Nicoli! Zanim przeczytacie, lepiej usiądźcie!

Zaręczyny najstarszego syna Victorii i Davida Beckhamów było wielkim szokiem dla sporej rzeszy fanów. Również dla rodziny Brooklyna, choć jego rodzice zareagowali, tak jak on sam sobie wymarzył. W zeszłym roku media żyły związkiem Brooklyna z Haną Cross. Para jednak rozstała się po roku, zapominając o sobie na dobre. Teraz jest szczęśliwy w związku z modelką Nicolą Peltz. Jest od niego starsza o 4 lata, ale wiek nie gra tu żadnej roli, bo Brooklyn chyba pierwszy raz się tak mocno zakochał. Podjął poważną decyzję i zdecydował się oświadczyć ukochanej. Warto wspomnieć, że spotykają się od zaledwie 7 miesięcy!

Wiadomość o zaręczynach wstrząsnęła fanami, a gdy emocje już opadły, wielu z nich dopytywało ile wart jest pierścionek, który Nicole otrzymała od ukochanego. Z odpowiedzią ruszyły zagraniczne media, które o wypowiedź poprosiły ekspertów w dziedzinie. I choć są to tylko przypuszczenia, to prawdopodobna cena, jaką Brooklyn musiał zapłacić za biżuterię zwala z nóg!

BROOKLYN BECKHAM ZAPŁACIŁ MAJĄTEK ZA PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY?!

Według specjalistów pierścionek z brylantem, który otrzymała modelka Nicola Peltz jest wart aż… 200 000 dolarów, co w przeliczeniu na złotówki daje ponad 790 000 zł! Zdjęcie pierścionka na oryginalnej fotce pojawiło się na instagramowej relacji Brooklyna. Trzeba przyznać, że mocno się wykosztował. Co prawda on sam ani jego narzeczona nie powiedzieli wiele na temat samego pierścionka, to specjaliści nie mają wątpliwości, że jest bardzo cenny!

Piękno i precyzja to cechy tego charakterystycznego pierścionka zaręczynowego. Długie linie cięcia nadają mu elegancki i wyrafinowany wygląd. Oceniłbym wartość pierścionka na około 150 000 – 200 000 dolarów. Ten ponadczasowy styl jest uwielbiany przez Jennifer Lopez, Amal Clooney czy Jennifer Lawrence.

– brzmiała wypowiedź eksperta.

Na zdjęciu poniżej, jeśli spojrzycie na palec Nicoli, zobaczycie piękny zaręczynowy pierścionek. 

Pierścionek zaręczynowy Nicoli Peltz
Autor: instagram.com/brooklynbeckham
Brooklyn Beckham i Nicola Peltz
Autor: Felipe Ramales / SplashNews.com/East News Brooklyn Beckham i Nicola Peltz
Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE