Brody Jenner złośliwie komentuje romans Miley Cyrus z jego byłą! Miley ODPOWIADA!

2019-08-12 17:23 nk
Brody Jenner, Miley Cyrus i Kaitlynn Carter
Autor: www.instagram.com/brodyjenner, NO CREDIT/Jbm Photos/East News

Brody Jenner złośliwie skomentował świeżo ujawniony romans swojej byłej partnerki, Kaitlynn Carter, z Miley Cyrus. Dziewczyny całowały się na wakacjach we Włoszech tuż po ogłoszeniu rozstania Miley z Liamem Hemsworthem. W swoim komentarzu Brody ostro zażartował z Liama. Miley nie omieszkała mu odpowiedzieć!

Miley Cyrus i Liam Hemsworth ogłosili rozstanie. Jakby sama ta informacja była zbyt małym szokiem, tuż po obwieszczeniu światu, że ich drogi rozchodzą się, Miley była widziana na wakacjach we Włoszech z nową dziewczyną. Tą okazała się być była dziewczyna Brody'ego Jennera, Kaitlynn Carter!

Brody Jenner komentuje romans Miley Cyrus i Kaitlynn Carter

Brody Jenner postanowił odnieść się do hot zdjęć Miley Cyrus i jego byłej dziewczyny, jakie błyskawicznie obiegły media.

Brody Jenner wrzucił na Instagram post, w którym dał do zrozumienia, że odcina się od spraw, związanych z jego byłą dziewczyną i nie obchodzi go jej związek z Miley Cyrus,

Nie pozwól, by twoje wczoraj pochłonęło zbyt wiele twojego dzisiaj.

- napisał Brody na Instagramie. Bardziej bezpośrednio do romansu Kaitlynn i Miley odniósł się w komentarzu syn Pameli Anderson i Tommy'ego Lee, Brandon.

Rozwińmy ten skandal i pokażmy nasze zdjęcie, jak się całujemy

- zażartował Brandon.

Uważaj! Zdjęcia, na których Liam i ja trzymamy się za ręce na plaży, ukażą się wkrótce

- odpowiedział mu Brody Jenner.Szybko okazało się, że tę wymianę szpileczek pod jej adresem obserwuje sama Miley Cyrus! Gwiazda włączyła się do rozmowy! Piosenkarka, która słynie z ostrego języka, tym razem wypowiedziała się całkiem - jak na nią - dyplomatycznie!

Idź się zdrzemnij w swojej ciężarówce i ochłoń

- napisała.

Coś nam się zdaje, że motylki w brzuchu Miley działają cuda!

Zobacz też:

NAJNOWSZE