Brodka w Top Model. Występ w finale podzielił fanów

2021-11-25 10:06 mm

Za nami finał Top Model. Monika Brodka była jedną z gwiazd, które uświetniły ostatni odcinek 10. edycji show TVN. Po finale z jej udziałem internet rozgrzał się do czerwoności od komentarzy widzów. Jednym występ Brodki w finale Top Model bardzo się spodobał, a inni piszą, że tak kiepskiego przedstawienia nie oglądali od dawna. Dlaczego Brodka aż tak bardzo podzieliła fanów?

Finał Top Model 10 już za nami! Tegoroczną edycję show wygrała Dominika Wysocka, pokonując w 13 odcinku programu Nicole Akonchong i Julię Sobczynską.

W finałowym odcinku Top Model 10 pojawiło się sporo znanych gwiazd - w tym aktorzy, modelki i artyści. Do zdjęć w finale Top Model pozowali m.in. Joanna Krupa, Dawid Woliński, Marcin Tyszka czy Katarzyna Sokołowska. Był też Jacek Jelonek z programu Prince Charming oraz Julia Kamińska. Finał Top Model uświetnili także Smolasty oraz Monika Brodka. I to chyba właśnie o niej dzień po finałowym odcinku show pisze się dziś najwięcej!

Dlaczego występ Brodki w finale Top Model przykuł aż tyle uwagi?

Sonda
Czy Dominika słusznie wygrała tę edycję?

Brodka w Top Model podzieliła fanów

Występ Moniki Brodki w finale 10. edycji Top Model z pewnością przejdzie do historii show. Już od pierwszych chwil, kiedy artystka pojawiła się przed kamerami, w sieci posypały się komentarze. Niestety bardzo skrajne: jedni byli zachwyceni oryginalnym i odważnym występem Brodki, a inni sugerowali, że Monika powinna skorzystać z playbacku...

Zdania internautów są mocno podzielone.

było parę momentów złych, ale ogólnie było git

Dla mnie super 👍👍👍👍

W niektórych momentach aż uszy bolą XD

Gdzie słyszysz fałsz ?

Brodka fatalna - jakaś męcząca muzyka dla psycho-sado-maso-wariatów. Co to w ogóle było?!Rok temu był Ralph Kamiński i było spoko…

Brodka lepiej by wyszła jakby zaśpiewała swoje stare piosenki

Brodka w finale to nie był najlepszy pomysł...

...to niektóre z komentarzy po występie Brodki w finale Top Model 10.

A Wam jak się podobało?

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY
NAJNOWSZE