Malowanie to sposób Britney Spears, by przeżyć! Zobaczcie, jak tworzy nowy obraz

2021-07-28 23:03 es
Britney Spears
Autor: LP/Coleman Rayner/East News

Pierwsze obrazy Britney Spears powstały kilka lat temu. Wtedy tylko przedstawiciele ruchu #FreeBritney podejrzewali, że ich idolka jest nieszczęśliwa pod kuratelą ojca. Niedawno wokalistka potwierdziła te obawy. Teraz Britney Spears zrelacjonowała na Instagramie, jak tworzy kolejny obraz. Malowanie to jej sposób na ukojenie nerwów w tym trudnym czasie.

Britney Spears zadebiutowała jako malarka kilka lat temu. Przedstawiła wówczas światu obraz kwiatków. Wzbudziły dość skromny entuzjazm, choć ostatecznie jedna z francuskich galerii zorganizowała piosenkarce wystawę.

Z czasem Britney Spears pokazała obserwatorom na Instagramie kolejne swoje dzieła. Ostatni rysunek wywołał u nich... silny niepokój. Po czasie okazało się, że przedstawiciele ruchu #FreeBritney nie martwili się bez powodu.

Zeznając w sądzie, Britney Spears potwierdziła ich najgorsze obawy. Czuje się jak zakładniczka własnego ojca, który zarządza jej pieniędzmi. Malowanie to jej pociecha w niedoli!

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Britney Spears pociesza się malowaniem obrazów

Życie gwiazdy nie jest teraz łatwe. Na oczach całego świata toczy z ojcem batalię o odzyskanie wolności. Nic dziwnego, że gwiazda znalazł hobby, które pomaga jej się uspokoić.

Jak wiecie, w moim życiu dzieje się wiele zmian. W tym czasie i dzisiaj czułam się przytłoczona [...] Ok, więc nie jestem profesjonalną malarką, ale na pewno czułam się, jakbym była !!! To wyraz tego, jak się w tej chwili czuję… buntownicza… kolorowa… jasna… odważna… spontaniczna… magiczna… tak wyraźnie pokazująca moje prawdziwe barwy ! !!!!

Na końcu Britney Spears dodała, że jeśli jej obserwatorzy wytężą wzrok, zobaczą na obrazie... rybę. Udało się Wam?

Britney Spears ma wsparcie wielu gwiazd. Kto popiera ruch #FreeBritney?

NAJNOWSZE