Britney Spears po zwycięstwie nad ojcem: "nadal mam wiele do zrobienia"

2021-10-03 18:58 es

Britney Spears znowu znalazła się w samym środku zainteresowania mediów. Wszystko zaczęło się kilka miesięcy temu, gdy na światło dzienne zaczęły wychodzić niepokojące fakty dotyczące jej kurateli. Jej szef- Jamie Spears miał przekraczać swoje uprawnienia. W końcu oficjalnie został usunięty z roli opiekuna swojej córki. Mimo tego zwycięstwa Britney Spears wciąż ma "wiele do zrobienia".

Od kilku miesięcy cały świat ponownie zainteresował się Britney Spears. Od 13 lat jej życiem zarządzał ojciec. Na światło dzienne zaczęły wychodzić niepokojące doniesienia, jakoby Jamie Spears przekraczał swoje uprawnienia. W końcu decyzją sądu został odsunięty od kurateli.

Chociaż Britney Spears nareszcie uwolniła się od ojca, wciąż jest pod prawną opieką. Tym razem jednak niezależnego profesjonalisty. Dlatego sama podkreśla, że do zrobienia jest jeszcze wiele...

ESKA XD #032 - PRZYSIĘGA, KOBIECE SAMOCHODY, LEWANDOWSKI, DRAKE

Britney Spears: "nadal mam wiele do zrobienia"

Faktycznie, usunięcie Jamiego Spearsa z kurateli to spory sukces, który wart jest świętowania. Britney Spears poleciała więc na wakacje.

Gwiazda jednak nie odpuszcza i wie, że to jeszcze nie koniec jej drogi do wolności...

Chociaż w moim życiu są zmiany i rzeczy do świętowania, nadal mam wiele do zrobienia 🌳 !!! Na szczęście mam dobry system wsparcia i poświęcam trochę czasu, aby zrozumieć, że można zwolnić i oddychać 🧘‍♀️ !!!!! Tylko poprzez miłość do siebie mogę się modlić … kochać … i wspierać innych w zamian !!!!

Napisała na Instagramie.

Britney Spears może liczyć na wsparcie fanów:

- Cieszymy się z twojego powodu 😍

- Królowa zdrowienia 🥺🤍

- Niech cię Bóg błogosławi Britney – życzę Ci miłości i szczęścia.❤️

- jesteś tak silną Britney. Jesteśmy tu dla Ciebie 🤍

Czytamy.

Jak dobrze znasz Britney Spears?

Pytanie 1 z 9
Jak Britney zaczynała karierę?
NAJNOWSZE