Britney Spears kończy karierę?! Chce cieszyć się wolnością, a nie pracować

2021-10-03 12:01 es

Minęło sporo czasu, odkąd Britney Spears występowała. Jej ostatnie występy były podczas rezydentury w Las Vegas w 2017 roku! Teraz gdy gwiazda jest bliska odzyskania wolności, fani liczyli na powrót księżniczki popu. Jednak zagraniczne media donoszą, że praca nie jest teraz priorytetem Britney Spears. Czy zakończy karierę?

W życiu Britney Spears nastąpiła olbrzymia zmiana. Po 13 latach jej ojciec został oficjalnie usunięty z kurateli. I chociaż gwiazda wciąż jest pod opieką prawną, to już nie Jamie Spears podejmuje decyzje.

Księżniczka popu uczciła to wakacjami z narzeczonym i serią nagich fotek na Instagramie. Jej fani nieśmiało zaczynają się zastanawiać, kiedy gwiazda ruszy w trasę koncertową. To jednak może nie nastąpić...

ESKA XD #032 - PRZYSIĘGA, KOBIECE SAMOCHODY, LEWANDOWSKI, DRAKE

Britney Spears skończy karierę?

Gwiazda nie występowała już od dawna. Ostatnie koncerty Britney Spears były podczas jej rezydentury w Las Vegas, Britney: Piece of Me, od grudnia 2013 do grudnia 2017. To przyniosło blisko 138 milionów dolarów zysku!

Kilka dni temu sąd oficjalnie usunął Jamiego Spears z kurateli nad Britney. Czy gwiazda ruszy w trasę na własnych warunkach? Niekoniecznie...

Źródła bliskie gwieździe w rozmowie z TMZ przekazują, że praca nie jest dla niej priorytetem.

- Ona od dawna nie myśli o występowaniu.

Przekazuje informator.

Trudno się dziwić, od 13 lat Britney Spears była jak maszynka do zarabiania pieniędzy. Z pewnością, gdy już całkowicie odzyska wolność, będzie chciała się nią nacieszyć.

Jak dobrze znasz Britney Spears?

Pytanie 1 z 9
Jak Britney zaczynała karierę?
NAJNOWSZE