Tak trenują Britney Spears i Sam Asghari. "Musisz być lwem, gdy masz lwicę"

2021-10-02 17:02 es

Britney Spears i Sam Asghari mają co świętować! Po 13 latach gwiazda pozbyła się ojca z roli opiekuna prawnego. Choć do odzyskania pełni wolności jeszcze trochę brakuje, to naprawdę przełomowy moment. Narzeczeni wybrali się na wycieczkę, by świętować sukces. Jednak nie zapominają tam o aktywności fizycznej...

W ostatnich dniach wydarzyło się coś absolutnie przełomowego. Wygląda na to, że Britney Spears jest teraz na najlepszej drodze do odzyskania wolności. Gwiazda co prawda wciąż jest pod kuratelą, jednak udało się odsunąć od niej ojca gwiazdy.

Jamie Spears przez lata rządził życiem córki. I zgodnie z ostatnimi doniesieniami robił to w okrutny sposób, wykorzystując pozycję i pieniądze Britney Spears.

Teraz na szczęście czas na świętowanie. Britney Spears i Sam Asghari wybrali się na wakacje, żeby nacieszyć się sukcesem. A ponieważ oboje dbają o sylwetki, wypoczywają aktywnie.

ESKA XD #032 - PRZYSIĘGA, KOBIECE SAMOCHODY, LEWANDOWSKI, DRAKE

Britney Spears i Sam Asghari trenują nawet na wakacjach

Większość osób podczas wakacji zapomina o treningach... Ale nie oni! Britney Spears i Sam Asghari pilnują swojej formy. Narzeczeni pochwalili się w sieci migawkami z wyjazdu. Pływanie łódką, piękny hotel, plaża. Czego chcieć więcej!

Britney Spears i Sam Asghari pamiętają również o odwiedzeniu siłowni. Wokalistka opublikowała wideo, na którym widzimy jak macha ciężarkami, a jej ukochany się podciąga. To robi wrażenie!

Mój narzeczony i ja zawsze znajdujemy czas na trening 💪🏼 !!! Jest taki silny jak moi chłopcy...

Pisała zachwycona Britney Spears.

Faktycznie, podciągający się Sam Asghari to niezły widok. Sportowiec postanowił skomentować wpis swoje przyszłej żony.

Musisz być lwem, gdy masz lwicę.

Sam Asghari od dawna nazywa Britney Spears lwicą. W ten sposób wyraża swój podziw dla uporu, z jakim jego ukochana walczy o swoją wolność. Oby już za chwilę nie musiała tego dłużej robić!

Jak dobrze znasz Britney Spears?

Pytanie 1 z 9
Jak Britney zaczynała karierę?
NAJNOWSZE