Mateusz Gąsiewski

i

Autor: AKPA Mateusz Gąsiewski zawalczy w oktagonie podczas Hihg League

Brat Wiktorii Gąsiewskiej zmierzy się w oktagonie ze znanym milionerem. Internauci dosadnie to komentują

2023-02-28 11:09

Starszy brat Wiktorii Gąsiewskiej, a jednocześnie aktor serialu "Na Wspólnej" - Mateusz Gąsiewski - pojawi się na najbliższej gali High League. W oktagonie stanie oko w oko ze znanym milionerem, który zyskuje coraz większą popularność w rodzimym show-biznesie. Wspierają go Lexy Chaplin oraz Marcin Dubiel.

Mateusz Gąsiewski jest starszym bratem Wiktorii Gąsiewskiej. Młody aktor realizuje się na ekranie. Debiutował w 2009 roku w filmie "Ciacho" Patryka Vegi. Widzowie kojarzą go również z takich produkcji, jak: "Rodzina zastępcza", "Plebania", "Ojciec Mateusz", czy "Na Wspólnej", gdzie wciela się w postać Dominika Kamińskiego. 26-latek postanowił spróbować swoich sił w sporcie. Debiutował w 2021 roku w federacji Fame MMA, gdzie zmierzył się z Amadeuszem "Ferrarim" Roślikiem, z którym przegrał w drugiej rundzie. Już 18 marca 2023 ponownie pojawi się we freak fightach, jednak tym razem pod szyldem federacji High League.

Roger Salla przeciwnikiem Mateusza Gąsiewskiego!

Mąż Karoliny Pisarek przyjął propozycję walki w oktagonie. Modelka, niezwykle dumna ze swojego ukochanego poinformowała swoich fanów o nowym wyzwaniu Rogera.

Aaa! To się dzieje naprawdę. News, który ukrywaliśmy z Rogerem w tajemnicy już od jakiegoś czasu! (...) Mój mąż zawalczy na najbliższej gali High League. Jestem podekscytowana. Nasza miłość zrodziła się dzięki sztukom walk. Historia zaczęła się na macie, gdzie podczas mojego treningu wpadłam Rogerowi w oko - wyznała modelka na Instagramie.

Karolina Pisarek zdradziła również, że Roger właśnie spełnia swoje marzenie o powrocie do sportu. Już od dawna pragnął na nowo poczuć ducha rywalizacji. To będzie jego freak-fightowy debiut. Od początku roku przygotowuje się do starcia z Mateuszem Gąsiewski, znanym również jako Haribo. Trenuje od poniedziałku do piątku, a także stara się jeść odpowiednio zbilansowane posiłki, które przygotowuje mu żona.

Fani krytycznie o walce debiutantów: "Brat siostry vs mąż żony"

Gdy High League ogłosiło walkę w mediach społecznościowych, pojawiło się wiele skrajnych komentarzy. Milionera wspiera wiele gwiazd internatu - Lexy Chaplin czy Marcin Dubiel, a Haribo może liczyć na doping swoich fanów, którzy śledzą jego aktorskie poczynania. Internauci są jednak nieco krytyczni: "Kolejna walka noname’ów", "I mówiliście że to mają być najmocniejsze karty?", "Królik Roger i miś Haribo ja pier.... niech oni lepiej się zmierzą w badmintona. To nie będzie freak fight to będzie kabaret", "Brat siostry vs mąż żony".

Półfinaliści Rób Rap w Radiu ESKA o swoich początkach