Tove Lo, Billie Eilish, Finneas O'Connell

i

Autor: Invision/Invision/East News, ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Brat Billie Eilish nagrywa z Tove Lo! Finneas dał się namówić siostrze?

2020-01-16 11:09

Po wielkim sukcesie piosenek stworzonych dla Billie Eilish brat piosenkarki pisze utwory dla kolejnych gwiazd! Tove Lo wydała właśnie dwa nowe kawałki, która napisał dla niej właśnie Finneas! Plotka głosi, że do współpracy z Tove Lo osobiście namówiła brata Billie, która uwielbia szwedzką piosenkarkę. Zresztą ze wzajemnością... Czyżby na horyzoncie pojawiła się wizja duetu Tove Lo z Billie Eilish?

Podczas gdy Billie Eilish przygotowuje się do premiery swojej piosenki do filmu o Bondzie, jej brat i współtwórca jej sukcesu kręci z kolejną gwiazdą pop. Po współpracy z Camilą Cabello i Seleną Gomez, Finneas O'Connell zabrał się za pisanie piosenek dla Tove Lo!

Szwedzka piosenkarka wydała właśnie dwa nowe kawałki napisane przez brata Billie Eilish. A wiecie, co jest najciekawsze? Podobno do współpracy z Tove Lo Finneasa namówiła osobiście jego słynna siostra!

BILLIE EILISH UWIELBIA TOVE LO. ZE WZAJEMNOŚCIĄ!

Billie Eilish ma wiele muzycznych inspiracji, o których chętnie nie raz wspominała podczas przeróżnych wywiadów. Na długiej liście artystów, których chętnie słucha i ceni Billie, jest także Tove Lo.

Rozpoznasz styl Billie Eilish?

Pytanie 1 z 12
Czy to Billie Eilish?
gwiazdy w kolorowych ciuchach

Szwedzka piosenkarka zaskoczyła właśnie fanów nowymi piosenkami. Okazuje się, że napisał je dla niej właśnie Finneas O'Connell, czyli brat Billie Eilish i współtwórca jej debiutanckiej płyty.

Wieść niesie, że Finneas początkowo wahał się, czy podjąć się napisania piosenek dla Tove Lo, ale ostatecznie przekonała go do tego właśnie Billie.

the coolest fuckin artist that just hits my heart

Nowe piosenki Tove Lo napisane przez brata Billie Eilish to "Bikini Porn" oraz "Passion and Pain Taste the Same When I'm Weak".

Poniżej możecie posłuchać ich próbek:

Warto dodać, że nie tylko Billie Eilish lubi Tove Lo, ale także szwedzka artystka uwielbia siostrę Finneasa. Kiedy Tove Lo po raz pierwszy zobaczyła na żywo koncert Billie, napisała o niej na Instagramie:

To co, czekamy na duet Billie Eilish z Tove Lo? Finneas, zabieraj się do roboty! xDDD

ZOBACZ TEŻ:

Wyświetl ten post na Instagramie.
Uh uh #BikiniPorn Out Now ?? @finneas Post udostępniony przez Tove Lo (@tovelo)