Blanka

i

Autor: AKPA

tylko u nas

Blanka zdradziła nam, kto jest jej crushem? Jest od niej dużo starszy!

2024-04-05 13:37

Blanka zasłynęła już ze swojego niezbyt chlubnego "Bejba". Artystka ma jednak sporo dystansu do siebie i chętnie żartuje na temat własnego utworu i jego wykonania. W najnowszej rozmowie z Maksem Kluziewiczem z "Eska.pl" wyznała, w kim tak naprawdę się podkochuje. Okazuje się, że jej crush jest od niej dużo starszy, a co najlepsze - jest ich kilku!

Blanka opowiedziała w najnowszym wywiadzie o swojej międzynarodowej karierze, supporcie przed Jasonem Derulo oraz oceniła utwór kandydatki na Eurowizję - Luny. Gwiazda wspomniała również, że podkochuje się w... dużo starszym mężczyźnie! Kim jest crush Blanki? A może jest ich więcej? Odpowiadamy!

Blanka odnotowała OGROMNY sukces. Ten rok zdecydowanie należał do niej!

Blanka podkochuje się w starszych mężczyznach?

W ostatnim wywiadzie dla "Eski" Blanka wyznała, że jej crushem jest... Jason Derulo, Ben Affleck, Zac Efron i LEonardo DiCaprio. Na pytanie, czy podoba jej się Derulo odpowiedziała: "Wiesz co, co na pewno trochę tak". Zapytana o to, czy jest ktoś jeszcze na liście jej crushów zdradziła: "(...) Jak byłam mała, co jest trochę dziwne (...) podobał mi się Ben Affleck. Więc jakby to było bardzo dziwne, na mój wiek, ale był moim crushem i nadal nim jest. Ben Affleck, na pewno Leonardo DiCaprio, Zack Efron, ale z kiedyś bardziej trochę. Więc to są moje, my crushes" - mówiła Blanka. Blanka usłyszała jeszcze jedno pytanie: "Czy uważasz, że życie bez crusha byłoby nudne?". Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać: "Jest tak trochę, zdecydowanie tak trochę jest więc jak mam tego crusha to jakoś wszystko jest takie bardziej kolorowe, coś się dzieje, zawsze jest taki delikatny stresik, taka adrenalinka więc zdecydowanie zgadzam się". Wszystko wskazuje na to, że celebryci również mają swoje ciche miłostki.

Blanka Stajkow ujawniła, jakie jest jej największe marzenie. Dosłownie się rozpłynęła!

Blanka szczerze o Lunie. "The Tower" nie jest piosenką w jej stylu!

Blanka Stajkow to polska piosenkarka i fotomodelka. Największą sławę zyskała jako reprezentantka Polski w 67. Konkursie Piosenki Eurowizji. Do jej największych przebojów należą: "Solo", "Cara Mia", "Rodeo" oraz "Boys Like Toys". Urodziła się 23 maja w 1999 roku w Szczecinie. Aktywna w show-biznesie pozostaje od 2001 roku. Blanka wystąpi jako support przed koncertem Jasona Derulo 10 kwietnia 2024 roku na warszawskim Torwarze.

Blanka świętuje ważną rocznicę. To zmieniło jej życie. Tak wbiła szpilę hejterom?