Blanka Lipińska pokazała zdjęcie w bikini! WOW! Ale figura! [FOTO]

2020-10-25 17:00 RD
Blanka Lipińska
Autor: WBF

Blanka Lipińska na swoim profilu na Instagramie zamieściła zdjęcie, na którym pozuje w samym bikini. Ta fotka rozgrzała fanów do czerwoności. Przeczytajcie i zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Blanka Lipińska zyskała popularność dzięki serii swoich książek. Później w kinach pojawił się też film na podstawie jednej z powieści. Pisarka ma ogromne grono fanów. W mediach społecznościowych śledzi ją ponad 700 tysięcy osób. Jeżeli chodzi o jej życie prywatne, tu początkowo nie było zbyt wielu informacji. Później okazało się, że gwiazda spotyka się z gitarzystą zespołu Afromental, Baronem. Był to bardzo medialny związek. W sieci nie brakowało ich wspólnych, uroczych zdjęć. Jednak po jakimś czasie dotarły do nas informacje, że para się rozstała.

ESKA XD #007

Jako singielka Blanka Lipińska chyba radzi sobie całkiem nieźle. Świadczyć o tym mogą chociażby zdjęcia, które pojawiają się na profilu pisarki. To ostatnie pokazuje ją w bikini. Ta fotka rozgrzała fanów do czerwoności. Ci komplementują sylwetkę gwiazdy. Zobaczcie sami:

NAJNOWSZE