Blanka Lipińska

i

Autor: WBF

Blanka Lipińska zaświeciła pupą! Tak gorących zdjęć jeszcze nie pokazywała

2021-09-21 20:14

Choć Blanka Lipińska zrobiła oszałamiającą karierę jako pisarka, od początku udowadniała, że nie interesuje jej klasyczna kariera pisarska związania z siedzeniem za biurkiem. Zamiast tego Blanka dołączyła do swojego CV... karierę na Instagramie. Nic dziwnego - tylko zobaczcie, jakim gorącym zdjęciem się właśnie podzieliła!

Kariera Blanki Lipińskiej to gotowy materiał na scenariusz filmowy. Gwiazda zdobyła popularność jako autorka książki erotycznej 365 dni, a gdy na jej podstawie nakręcono film, stała się znana na całym świecie. Produkcja podbiła Netflixa, stając się najpopularniejszym filmem w historii platformy, co przyniosło Blance ogromne pieniądze. Nic dziwnego, że celebrytka nie spoczywa na laurach i już pracuje nad kolejnymi dwoma filmami. 

Jednocześnie Blanka Lipińska cieszy się życiem, jakie podarował jej sukces 365 dni. Autorka erotyku spotyka się z innymi celebrytami i podróżuje do egzotycznych zakątków globu. Swoją luksusową codzienność relacjonuje na Instagramie, gdzie obserwuje ją prawie 800 tysięcy osób. 

FIGURA MODELKI/FIGURA TANCERKI - jak ONE to ROBIĄ? | ESKA XD - Fit vlog #31

Seksowna Blanka Lipińska 

Blanka Lipińska nie unika na Instagramie seksownych fotek, jednak tym razem naprawdę pokazała wiele. Gwiazda udostępniła zdjęcie, na którym pozuje na plaży na Malediwach w skąpym bikini. Tak gorących zdjęć dawno nie widzieliśmy u jakiejkolwiek polskiej gwiazdy.

Zobaczcie sami!