Blanka Lipińska SKOŃCZYŁA pracę przy filmach 365 dni! I zapowiada KOLEJNY erotyk

2021-08-04 10:10 kp
Blanka Lipińska
Autor: WBF

Ostatnie lata były dla Blanki Lipińskiej absolutnie wyjątkowe. Autorka podbiła polski rynek wydawniczy swoją książką erotyczną 365 dni, a następnie już cały świat jej ekranizacją z Anną-Marią Sieklucką i Michele Morrone w głównych rolach. Teraz ten etap swojego życia Blanka uważa za zamknięty. Wcale jednak nie osiada na laurach. Co planuje?

Blanka Lipińska doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jej twórczość ma równie ogromną liczbę krytyków, co fanów. Wprawdzie książki i film z serii 365 dni zrobiły wielką karierę na świecie i przyniosły autorce majątek, to krytycy nie zostawiają na nich suchej nitki za zły styl, promowanie przemocy seksualnej i upiększanie gwałtu.

Blanka już wiele razy jednak podkreślała, że nie ma zamiaru przejmować się takimi opiniami. Po tym, jak film 365 dni stał się najpopularniejszą produkcją na świecie w historii Netflixa, celebrytka wiedziała już, że należy iść za ciosem. W ostatnich miesiącach ona i jej ekipa filmowców pracowali nad dwoma kolejnymi filmami opartymi na książkowym kontynuacjach 365 dni. Wygląda na to, że prace zostały zakończone, a to oznacza, że premiera filmów coraz bliżej.

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Blanka Lipińska wybiera film?

Blanka Lipińska w oficjalnym poście na Instagramie pożegnała się ze światem 365 dni i zapowiedziała kolejny projekt. Okazuje się, że tym razem autorka nie pisze książki, a scenariusz dla kolejnego filmu - oczywiście erotycznego!

Bardzo bałam się tej chwili…Już dwa lata temu kiedy zaczynaliśmy kręcić pierwszą cześć, ja myślałam o dzisiejszym dniu.Chciałam by nigdy nie nadszedł…ale jest.Cóż…wszystko co ma początek, musi mieć i koniec. Dziś zamykam etap 365 dni.Wszystko co miałam zrobić w związku z tą historią, zrobiłam.Na wszystko dałam sobie trzy lata i dokładnie trzy lata minęły.Jeśli ktoś jest zawiedziony, przykro mi, wszystkich nie zadowolę, nie ma takiej możliwości.

- napisała.

365 dni to przede wszystkim książki, częściowo przeniesione na ekran.Moja i TYLKO moja historia zapisana jest na kartkach w trzech tomach.Ale to właśnie film stał się dla mnie nową, wielką miłością, którą planuje pielęgnować.Dlatego drżyjcie krytycy, bo otóż otworzyłam kinematograficzną puszkę Pandory 😈Tak, napisałam już nowy scenariusz !Tak, będzie to kolejny erotyk !

- czytamy.

Nie możecie się doczekać?

NAJNOWSZE