Blac Chyna nawołuje do szczepień. „Przestań być głupią dz*wką”

2021-10-13 14:34 AM

Wciąż obecna na świecie pandemia spowodowana Covid-19 daje się we znaki wielu osobom. Również gwiazdy odczuwają jej skutki. Już nie tylko spory o to, czy pandemia faktycznie istnieje, ale także dyskusje na temat słuszności szczepionek. Blac Chyna dość nerwowo wyraziła swoje stanowisko.

Pandemia podzieliła społeczeństwo. Wiele osób nie tylko nie wierzy w cały zdrowotny kryzys, ale także uznaje wirusa za wymysł i powszechny spisek. Ci, którzy tak twierdzą, odrzucają od siebie również myśl o zaszczepieniu się.

Po drugiej stronie stają osoby, które nie tylko wyczekują szybkiego końca ogólnoświatowej pandemii, ale także nawołują do szczepień.

Jedno jest pewne Edyta Górniak nie dogadałaby się z Blac Chyną.

Jak czytamy w zagranicznych mediach, amerykańska celebrytka była widziana w niedzielę na lotnisku w Miami, gdzie narobiła niezłego zamieszania. Podobno zaczęła wykrzykiwać do osób na lotnisku, aby ci się zaszczepili.

Jak przystało na Blac nie przebierała w słowach i wulgarnie odnosiła się do innych osób, które były na bakier ze szczepieniami.

Idź się zaszczepić, przestań być głupią dz*wką.

– grzmiała była dziewczyna Roba Kardashiana.

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!

Jak podaje serwis TMZ w złość Blac wpadła tuż po tym, jak pewna kobieta z dzieckiem poprosiła celebrytkę o wspólne zdjęcie. Nie wiadomo jednak, jak od prośby o zdjęcie doszło do dyskusji na temat szczepionek.

Chyna grzmiała, że przez takie osoby jak antyszczepionkowcy ludzie umierają. A ci, którzy ośmielili się zaśmiać z jej przemowy, celebrytka porównała do hien.

Zobacz też: 

NAJNOWSZE